תפריט ראשי
ראשי: ראיונות | כתבות | חדשות
סקירות: אלבומים | DVD | הופעות
סצינה: אירועים | תמונות | פורומים
שונות: עדכונים | סרטים | וידאו
אודות: המגזין | צוות האתר
פרסום: אירוע \ באנר | חדשות
PFN
graspop
Feed Us Go English Visit Our Facebook Page Visit Our MySpace Profile
:: חדשות נוספות ::

20/02/2017
ההופעה של Marduk בוטלה
ההופעה המתוכננת של להקת הבלאק מטאל השבדית Marduk באוקלנד שבארה"ב בוטלה לאחר איומים ומה שהוגדר כ "סכנה בטיחותית". האולם בו יועדה להתקיים ההופעה פרסם הודעה המטילה את האחריות לביטול על הלחצים של קבוצות שמאל קיצוני בארה"ב שהאשימו את Marduk בהיותה "להקה נאצית":

"יש קבוצות שמאמינות שהלהקה מרוויחה מהשימוש בתדמית נאצית ושירים אודות קצינים נאצים ואנטישמיות, ולכן – בהתבסס על מהומה שפרצה כשמילו יאנופלוס (עיתונאי ואיש ימין שמרני בארה"ב) נאם באוניברסיטה המקומית – ניתן להעריך שבקיום ההופעה של מרדוק תתקיים סכנה לציבור אם הקבוצות הנ"ל יגיעו למחות על קיומה".

המהומה חלה כשקבוצה "אנטי פשיסטית" בשם Anti-Fascist Action Bay Area פרסמה הודעה בה כינתה את הלהקה "להקת בלאק מטאל הידועה בקשריה עם גזענים בשבדיה, וכזו המפיקה רווח משימוש בדימויים נאצים ושירים אודות קציני SS ואנטישמיות" הקבוצה טענה שאלבומה האחרון של הלהקה – Frontschwein נכתב כולו על הרייך השלישי, ושם האלבום מתייחס לכינוי שניתן ברייך השלישי לפילדמרשל Walther Model. הקבוצה גם המשיכה והזכירה את שם האלבום Panzer Division Marduk, ע"ש טנק המערכה הגרמני במלחמת העולם השניה, ואלבום אחר בשם Warschau הציג תמונות של טנקים נוסעים דרך הריסות בפולין הכבושה.

עוד דוגמא לטענות ניתנה בדמות השיר The Hangman Of Prague של הלהקה, כינויו של Reinhard Heydrich, סגן מפקד ה SS, וכן דוגמאות נוספות, וכן צוטט גיטריסט הלהקה ומנהיגה Morgan Steinmeyer Hakansson שהתייחס בראיון ב 2014 למעצרו של Varg Vikernes על נאומי שנאה כנגד היהדות והאיסלם ואמר: "אני חושב שזה מוזר שזה לא חוקי לא לאהוב דת, אני חושב שזה מוזר שאסור לך להחזיק בדעות מסוימות"

מנהלי מועדון ההופעות הגיבו עוד לביטול: "בשבוע האחרון קראנו ראיון אחר ראיון במהלך 20 שנות קריירה של הלהקה, ולא מצאנו שם כלום לגבי זה שהם גזענים, לאומניים או אנטי מהגרים, עם זאת – אנחנו לא רוצים לחשוף את צוות האבטחה שלנו והעובדים לאלימות...הם כולם רצו לעבוד בהופעה, אבל מכיוון שקיבלנו איומים אנחנו לא יכולים לקחת את הסיכון, למען הבטיחות ובגלל שהמשטרה בעיר התעקשה על כך – אנחנו נאלצים לבטל את ההופעה של הלהקה.

20/02/2017
האם לידי גאגא תצטרף למטאליקה
ע"פ ראיון שנתן לאחרונה לארס אולריך – נראה כי מטאליקה לא מתכוונים לסיים את שיתוף הפעולה עם לידי גאגא בהופעה המשותפת המדוברת שלהם בטקס פרסי הגראמי:

"תשמע, ידעתי שזה יעבוד, גאגא היא מטאליסטית בלב, לא היה סיכוי שזה לא יעבוד, זה לגמרי ב DNA שלה. השאלה היחידה הייתה באיזה רמה זה יעבוד. עשינו את החזרות והדרך שבה הקול שלה ושל ג'ימס ישבו ביחד זה היה ברמה פשוט אחרת. עשינו 2 או 3 חזרות וזה פשוט עבד, זה היה אורגאני והגיוני. זה מתאים לרעיון של לעשות משהו ביחד שוב בהמשך, במהלך אחת החזרות היא אמרה לי שאנחנו חייבים לעשות עוד משהו ביחד בהמשך, ואני מסכים."

לגבי הבעיה הטכנית שבגללה לא עבד המיקרופון של הטפילד במהלך ההופעה אמר לארס – "הייתה בעיה טכנית קטנה, אבל זה לא משהו שאפשר לעשות לגביו משהו, אתה לומד לחיות עם זה, זה קרה לאדל בשנה שעברה, כנראה שהשנה זה היה תורנו."

19/02/2017
להקת Cage להופעה ראשונה בישראל
חברת פרוגסטייג' הודיעה כי להקת המטאל האמריקאית Cage תגיע להופעה אחת בישראל - שתתקיים ב 29 למרץ במועדון הפאפיתו בתל אביב:

"אנחנו שמחים להודיע שלהקת ה Heavy Metal המסורתי מארה"ב Cage תגיעה להופעה אחת בישראל, שתתקיים ב 29 למרץ במועדון הפאפאיתו בתל-אביב.

הלהקה הוותיקה החלה דרכה ב 1992 עם הצמד שמוביל אותה גם היום: הסולן שון פק, והגיטריסט דייב גארסיה. כבר מהאלבום הראשון Unveiled ששוחרר ב 1998 נשמעו השפעות ברורות של Judas Priest בהרכב, בייחוד בקולו המרשים של Peck, שמאז שימש בסולן גם בלהקות Denner/Shermann של יוצאי להקת Mercyful Fate וכן ב Warrior ו Death Dealer.

עד היום הוציא ההרכב 7 אלבומים, ביניהם אלבומים הנחשבים לאלבומי מופת בז'אנר המטאל המלודי בקרב יודעי דבר - כגון Darker Than Black המשובח מ 2003 ו Hell Destroyer ב 2007.

את שון פק אירחנו פה לאחרונה במסגרת ה Titans Of Metal לפני כשנתיים, והוא הפך לחבר קרוב שלנו - כשהוא הודיע לנו שהלהקה סגרה הופעה בקפריסין הסמוכה היה ברור לשנינו שחייבים לקיים הופעה צמודה בתל אביב. להפתעתנו: עוד לפני שהספקנו להודיע - מסר לנו שון שהוא והלהקה כבר קנו כרטיסי טיסה לישראל. כפי שנאמר: רתמו את הכרכרה. אז הנה.

את החימום תספק Orpheus Blade, הרכב המטאל הישראלי המשובח שמובילה חברתנו עדי כהן.

להופעה ימכרו 200 כרטיסים בלבד, כש 100 הראשונים ימכרו במחיר מוזל של 139 ש"ח בלבד, ואלו שאחריהם ב 169 ש"ח. אנחנו מקווים לראות את האולם מלא במטאליסטים שצורחים את הגרון עם השירים הענקיים של Cage, שכנראה וגם יפתיעו עם כמה קאברים מוכרים משל עצמם.."


לרכישת כרטיסים להופעה

16/02/2017
קראו לילדם Iron Maiden
זוג בבוליביה שבדרום אמריקה החליט לקרוא לבנם הטרי Iron Maiden, ולא על שם מכשיר העינויים הקדום. האב – Cesar Duran Alpiri מתאר עצמו כ "מעריץ על" של הלהקה הבריטית, ואמר שזה היה רעיון שלו לקרוא כך לבנו ושהוא הושפע מהסמל של הלהקה – אדי:

"זה קשור מאד לאדי, הסמל של הלהקה, רציתי שלבן שלי יהיה את אותו כוח, את האנרגיה הזו. רציתי שהוא ילחם למען מה שהוא רוצה, שתהיה לו הגישה הנכונה, ובעיקר – שיהיה חזק מבחינה מנטלית."

סזאר ואשתו אף פרסמו את תעודת הלידה של המטאליסט הטרי – שם אכן נכתב כי שמו הרשמי הוא Iron Maiden Duran Ruiz.


לקטע חדשות אודות המעריץ הצעיר מאד

16/02/2017
חלוץ הבלאק מטאל נפטר בגיל 45
Tony Sarkka, מוותיקי סצנת הבלאק מטאל בסקנדינביה, אשר היה מוכר בשם It, נפטר אמש – והוא בן 45 בלבד.

אחותו אישרה את דבר מותו בפוסט בפייסבוק הרשמי שלו:

"בלב כבד אני נאלצת לחלוק איתכם את החדשות העצובות של מותו של אחי היקר, הידוע לכם כ It, שעזב את מסעו הארוך כאן על כדור הארץ. הוא ישאר איתנו תמיד בליבנו ומוחנו, כאדם חושב, גאון ופילוסוף, הוא היה אדם יחודי ואלו מאיתנו שהכירו אותו רואים בעצמם ברי מזל על הזכות הזו. אני אנסה לשמר את המורשת שלו בעמוד הזה, אבל תרגישו חופשיים לסייע לי – הוא לעולם לא ישכח."

Sarkka ניגן במהלך השנים במספר רב של הרכבי בלאק מטאל מיתולוגיים, ביניהם Abruptum, Ophthalamia, Vondur ו War. הוא גם השתתף כסולן אורח באלבומים Storm Of The Lights Bane של Dissection, ו Opus Nocturne, אלבומה השלישי של Marduk.

<< אחורה
:: חיפוש במגזין ::
 
:: סקירות אלבומים ::

Clouds – Departe

Kreator - Gods Of Violence

D.I.Y.Y. – D.I.Y.Y. or die

Moonsorrow - Jumalten aika

Cult Of Luna & Julie Christmas - Mariner

Trees Of Eternity – Hour of the Nightingale
>> סקירות נוספות <<

:: עדכונים ::

כתבה:
אלבום קלאסי - Machine Head - Burn My Eyes

סקירת הופעה:
צבא החורף משיק אלבום - סקירת ה Winter Metal Storm

גלריות:
Evergrey live in Israel

סקירת הופעה:
אוי גוועלד - סקירת המחווה הישראלית ל Meshuggah

סקירת הופעה:
DHfest, פסטיבל הפרוג השנתי הראשון.

כתבה:
סוגרים את 2016 - סקירת האלבומים הישראלים
>> עדכונים נוספים <<
:: אירועים ::
[17/03/2017]
Thrashmania מארחים את Marauder בצימר
[10/02] Guns and Roses Tribute
[16/02] Decade Of Violence - הופעת עשור של Prey For Nothing
[18/02] Bar Giyora Metal Night
[23/02] Paradise Lost בישראל
[25/02] Prowlers - Somewhere in Time Live in Tel-Aviv
[16/03] יום הולדת 30 משותף ל- Stormy Atmosphere ו- Reburn
[16/03] Thrashmania מארחים את Marauder בבאר שבע
[18/03] Thrashmania מארחים את Marauder בירושלים
[22/03] Thrashmania מארחים את Marauder בחיפה
[29/03] יוסי סאסי בנד - Oriental Rock Xperience
[30/03] Desert feat. Shiran - Rise from Haifa!
[12/04] Neal Morse Band בישראל
[03/05] Ne Obliviscaris בישראל
[09/05] Tarja בישראל
[22/05] Lacuna Coil בישראל
[29/06] The Black Dahlia Murder בישראל
>> לפרסום בלוח אירועים <<
:: כל הזכויות שמורות © מגזין מטאליסט 2002-2014 ::                                                                                :: אתר זה מיוצג על-ידי אילון, אגרט ושות' עורכי דין ::