Main Menu
Main: Interviews | Articles | News
Reviews: Albums | DVD | Shows
Scene: Events | Photos | Forums
Misc: Updates | Movies | Videos
About: Magazine | The Staff
Advertise: Events | News
Catharsis
Edellom
Feed Us Go Hebrew Visit Our Facebook Page Visit Our MySpace Profile
:: News ::

12/09/2017
חברי Decapitated מואשמים באונס קבוצתי
פרטים נוספים פורסמו לגבי מעצרם של חברי להקת Decapitated שלשום בארה"ב באשמת חטיפה, כעת נמסר כי ההאשמה המרכזית נגד חברי הלהקה היא על אושם קבוצתי כשביכול ביצעו כל ארבעת חברי ההרכב באשה בתא השרותים של אוטובוס ההופעות של הלהקה.

הקורבן לכאורה ספרה למשטרה כי היא בקשה להצטלם עם מתופף להקת Thy Art Is Murder, עמה הופיעה Decapitated במסגרת סיבוב הופעות משותף, זאת לאחר שההופעה הסתיימה בשעה 23:00 בלילה. ע"פ הלהקה היא החלה לדבר עם חברי הלהקה והיא וחברה שלה הוזמנו לשתות איתם באוטובוס של הלהקה.

היא ממשיכה ומספרת כי התרגשה לעלות עם חברי הלהקה לאוטובוס, אבל אז סיפרה שמתופף הלהקה Michal Lysejko החל לאחוז בשדיה, היא ממשיכה ומספרת כי החלה להרגיש לא בנוח וחברי הלהקה דיברו ביניהם בפולנית, היא תיארה כי האווירה באוטובוס "השתנתה" וחברי הלהקה הסתכלו עליה ועל חברתה כאילו הייתה "טרף".

האשה מספרת כי היא הביטה על חברתה וסימנה שהן צריכות לצאת מהמקום, ואז הלכה לשרותים, כשסולן הלהקה עוקב אחריה לשם. היא מספרת כי הוא נישק אותה כשסיימה להשתמש בשרותים, היא התנגדה כשהוא הפשיט אותה ורצתה לעזוב עם חברתה – אך חברי הלהקה לטענתה אמרו לה כי חברתה כבר עזבה והיא "חייבת לעשות כיף".

היא ממשיכה ומתארת כי ניסתה לעזוב אך סולן הלהקה תפס אותה והכניס אותה לתא השרותים, כאשר במראה ראתה את שאר חברי ההרכב מחכים לתורם לאנוס אותה.

בינתיים חברתה של האשה מספרת שראתה את חברי הלהקה אונסים את חברתה, והסולן ביקש ממה לבצע בו מין אוראלי, היא התנגדה וע"פ בית המשפט היא נדחפה לרצפה וספגה פצעים על ידיה וברכיה. זמן קצר לאחר מכן עזבה החברה את האוטובוס ונסעה משם.
לאחר חצות, נעצרה חברתה של המאשימה באשמת נהיגה בשיכרות. לאחר שנעצרה היא הורשתה להשתמש בטלפון הנייד שלה כדי להתקשר לחברתה שסיפרה לה על האונס, השוטר שעצר אותה אמר שאינו יכול לעזור ללא מיקום מדוייק והמשיך בהליך המעצר.

הקורבן לכאורה ממשיכה ומספרת כי "לאחר פרק זמן מסוים גיטריסט ומנהיג הלהקה Waclaw Kieltyka עזר לה להתלבש והוציא אותה מהאוטובוס עם אדם אחר"
היא ממשיכה ומספרת כי יצאה מהמקום והתקשרה למספר קרובי משפחה לפני שהתקשרה למשטרה, ואז נלקחה לבית החולים לבדיקה של תקיפה מינית. ע"פ חוקרי המשטרה היו לה "פצעים משמעותיים בידיה המתאימים למצב של אחיזה כוחנית".
Kieltyka סיפר בחקירה כי ראה את סולן ומתופף הלהקה מקיימים יחסים עם האשה בשרותים, והסכים לתת דגימת DNA כדי להוכיח חפותו. הסולן סיפר כי "הייתה מסיבה באוטובוס", אך סירב לתת דגימת DNA וביקש נוכחות מתורגמן.
עורך דינה של הלהקה מספר כי חברי הלהקה מתכוונים להאבק בהאשמות, והם בטוחים כי הצד השני של הסיפור יתגלה.

[ פרסם תגובה חדשה ]
:: More News ::

12/09/2017
להקת Edellom חוזרת לבמות
להקת הגות'יק-דום מטאל הישראלית Edellom חוזרת להופיע לאחר מספר חודשים של שקט. בחודשים האחרונים התמקדה הלהקה בכתיבת אלבום הבכורה שלה.
בהודעה למגזין מטאליסט מוסר דיויד נרדיה, סולן הלהקה:

"אחרי חודשים רבים של עבודה כתיבה קשה ואינטנסיבית, הלחנה ועיבוד שהכריחו אותנו להיכנס לחדר אחד לכמה שעות ברצף יום אחר יום, ולסבול אחד את השני, אנחנו גאים לבשר שאנחנו לקראת סיום כתיבת האלבום ולא יכולים לחכות לתת לקהל טעימה!
אחרי ההופעה נחזור לעבודה ובחודש נובמבר הקרוב נתחיל להקליט את האלבום באולפני די מיוזיק, שכבר הפכו לבית השני של כולנו, בתקווה שיראה אור בתחילת 2018.
Edellom היא להקה שמספרת סיפורים, ובאלבום הקרוב, אלבום שמתוכנן להיות באורך של כשעה יסופרו למאזינים שני סיפורים שיפרשו לאורך ארבעה שירים כל אחד, השירים יתארו עולם רגש מורכב שינוע בין עצב וכאב לזעם ואלימות חסרת רסן."

"ועכשיו,שכאנחנו מלווים בענקיות Dukatalon ו-Oceanic, אנחנו חוזרים עם חומרים חדשים. המופע הקרוב שלנו יתקיים בתאריך 10/10 במועדון הלבונטין 7 בתל אביב. לקראת ההופעה, תערוך הלהקה ביום חמישי הקרוב (ה14.9) חזרה פתוחה בחדר החזרות ה-D-Music בתל אביב.
כולכם מוזמנים, פרטים על החזרה הפתוחה תוכלו למצוא בעמוד הלהקה בפייסבוק"


לאיוונט הרשמי ולרכישת כרטיסים

11/09/2017
להקת Carcass להופעה אחת בישראל
להקת המטאל הבריטית האגדית Carcass חוזרת לישראל להופעה אחת - לראשונה מאז הופעתה כאן ב 1993. ההופעה תתקיים ב 9 לדצמבר במועדון הבארבי בתל אביב, ו 200 הכרטיסים הראשונים לה בלבד ימכרו במחיר מוזל של 225 ש"ח ולאחר שאלה יאזלו יעלה מחיר הנותרים ל 245.

ההודעה הרשמית:

"אגדת המטאל קארקס היא לבטח אחת מלהקות המטאל הפופולריות בישראל, הלהקה כבשה את ישראל לראשונה ב 1992 כשהגיעה ל 3 הופעות בתל אביב (רוקסן) חיפה (העיר השנייה) וירושלים, ההופעות הציגו את האלבום Symphonies Of Sickness ובמקביל ליוו את צאת האלבום Necroticism והיו אבן דרך בהסטוריה של המטאל הישראלי, חברי קארקס ובראשם הגיטריסטים מייק אמוט (כיום ב Arch Enemy) וביל סטיר שהו בישראל למעלה משבועיים אצל מפיק המופע רובי פורל.

הצלחת הענק של המופעים הביאה את קארקס שוב לישראל ב 1993 למופע סולד אאוט יחד עם אגדת הפאנק The Exploited, המופע חיבר את קהל המטאל והפאנק יחד והיה אחד המופעים הזכורים ביותר במטאל בישראל בשנות התשעים.

כשנה לאחר מכן הוציאה הלהקה את אלבום המופת Heartwork שהביא להחתמתה בתאגיד הענק "קולומביה רקורדס" (סוני) וב 1995 הוציאה הלהקה את האלבום Swansong והתפרקה.

מתופף הלהקה קן אואן אושפז בבית החולים לשנה לאחר דימום פנימי במוחו שהביאו למצב של תרדמה ארוכה, אואן החל להתאושש כשנה לאחר מכן וחזר לתפקוד מוגבל, הוא התארח כמתופף אורח בחלק ממופעי האיחוד מאוחר יותר.

כ 8 שנים לאחר מכן חזרה קארקס לפעילות מלאה והוציאה את האלבום המצליח Surgical Steel."


לרכישת כרטיסים להופעה

10/09/2017
חברי להקת Decapitated נעצרו
חברי להקת הדת' מטאל הפולנית Decapitated נעצרו אמש בארה"ב באשמה חמורה של חטיפה, עבירה חמורה שהעונש עליה באם ימצאו אשמים – הוא שנים רבות בכלא האמריקאי.

חברי הלהקה נעצרו לאחר הופעתם בקליפורניה והם מואשמים בחטיפת אשה שנכחה בהופעה של הלהקה לצד ההרכב Thy Art is Murder. חברי הלהקה נמצאים כאת בבית הכלא בלוס אנג'לס, ממתינים להופיע מול שופט שיבדוק את פרטי מעצרם.
עו"ד ששכרה הלהקה הגיב: "יש לזה צד שונה, יש לנו עדים שיכולים להעיד שהמאשימה באה לבקר את הלהקה ועזבה מרצונה החופשי."

פרטים נוספים יפורסמו כשיתבררו.

ב 2007 היו חברי הלהקה מעורבים בתאונה קטלנית בה נהרג מתופף הלהקה – אחיו של מנהיג ההרכב, וסולן הלהקה נפל לתרדמת, ממנה התעורר מאז – אך נותר נכה וללא יכולת תנועה.

07/09/2017
להקת קמלוט להופעה אחת בישראל
להקת ה Progressive Power Metal הסימפוני Kamelot אישרה כי תגיע להופעה אחת בישראל, שתתקיים ב 12 לנובמבר במועדון ההוואנה קלאב בתל-אביב.

ההודעה הרשמית:

"חברת A.S.M. Israel LTD גאה להכריז על הופעת של ענקית ה Progressive Power Metal האמריקאית Kamelot. הלהקה תופיע במועדון ההאוונה, תל אביב, ביום ראשון, 12.11.2017.
הלהקה מפלורידה הוקמה בשנת 1991 על ידי הגיטריסט Thomas Youngblood והמתופף Richard Warner. במהלך שנות ה90 החלה הלהקה לתפוס תאוצה בארה"ב, בייחוד לאחר גיוס הסולן הנורווגי Roy Khan. לקראת סוף שנות ה90, הלהקה יצאה לראשונה לכבוש את אירופה וככל שעברו השנים, הפכה להיות מענקיות הז'אנר של ה Progressive Melodic Metal בעולם.

בשנת 2011, לאחר עזיבתו של Roy Khan, גויס הכישרון הווקאלי האדיר משבדיה, Tommy Karevik, סולן להקת Seventh Wonder. יחד איתו, Kamelot המשיכה לצעוד קדימה עם מוזיקה איכותית ומגוונת להפליא, ולהקליט עם זמרה החדש, שהוכח כמחליף ראוי ל Khan, את האלבומים "Silverthorn" והאחרון משנת 2015, "Haven". שני האלבומים זכו לשבחים רבים.

200 כרטיסים ראשונים להופעה ימכרו במחיר מוזל של 244 ש"ח לאחר מכן המחיר יעלה ל 279 ש"ח."


לרכישת כרטיסים להופעה

07/09/2017
Thy Art Is Murder מגיעים לישראל
להקת הדת'קור האוסטרלית Thy Art Is Murder תגיע בפעם הראשונה לישראל, להלן ההודעה הרשמית מטעם ההפקה:

"להקת הדת'קור האוסטרלית Thy Art Is Murder תגיע בפעם הראשונה לישראל ,כחלק מסיבוב ההופעות לרגל השקת אלבומם החדש
Dear Desolation, ואותם תחמם להקת SHREDHEAD המקומית!

ההופעה תתקיים ב-1/11/2017 במועדון ההוואנה קלאב בתל אביב.
כאשר 100 הכרטיסים הראשונים ימכרו במחיר מוזל של -159 ש"ח.
לאחר מכן המחיר יעלה, אז נצלו את ההזדמנות."


לפרטיי האירוע הרשמי ולרכישת הכרטיסים.

:: Share ::
FaceBook MySpace Twitter Email This
:: Search ::
 
:: Album Reviews ::

Havok – Conformicide

Hamamzer – Abaddon

Battle Beast – Bringer of Pain

Fallujah – Dreamless

Jack The Envious - In Your Own Way

Cellar Darling - This Is the Sound.
>> סקירות נוספות <<

:: Updates ::

כתבה:
מוניטין רע

ביקורת סרט:
'זה'

סקירת הופעה:
מצילים את העולם - סקירת הופעתה סונטה ארקטיקה בישראל

ראיון:
סימפוניה מטאלית - ראיון עם Igor 'Jeff' Polyakov מלהקת Catharsis

כתבה:
היכול אנוכי לשחק עם שיגעון? - על הקשר בין עולם המטאל ומחלות נפש

ראיון:
ירח מלא בישראל - Tony Kakko, סולן להקת סונטה ארקטיקה
>> עדכונים נוספים <<
:: Events ::
[05/10/2017]
Poison The Seven Walls 2
[23/09] Rosh Ha'Shanah - NIGHT at Gagarin
[26/09] Devin Towsend בישראל
[28/09] Last Chance To Sin
[03/10] פסטיכאסח
[07/10] Scorching Haifa V
[10/10] Dukatalon/Edellom/Oceanic
[12/10] Dream Theater בישראל
[14/10] Adam's Way, Same Old Tale & Tombstone Radio
[18/10] Dorothy Polonium בישראל
[21/10] Mad:alarM בהופעה לרגל האלבום
[01/11] Thy Art Is Murder בישראל
[09/11] Kreator בישראל
[17/11] פסטישרץ 9
[13/12] חג האור פנד לנד - אלבום זהב למבול
[13/04] Necrophobic בישראל
>> לפרסום בלוח אירועים <<
:: All Rights Reserved © Metalist Magazine 2002-2014 ::                                                       ::::