Main Menu
Main: Interviews | Articles | News
Reviews: Albums | DVD | Shows
Scene: Events | Photos | Forums
Misc: Updates | Movies | Videos
About: Magazine | The Staff
Advertise: Events | News
Ozzy
Scorpions
Feed Us Go Hebrew Visit Our Facebook Page Visit Our MySpace Profile
:: News ::

20/12/2017
להקת Venus in Fear משיקה אלבום חדש
הרכב הפרוג\סימפוני מטאל החיפאי Venus In Fear משיק אלבום בכורה וזקוק לעזרתכם כדי שהאלבום הזה יראה אור במהרה בימינו.
להלן ההודעה הרשמית מטעם הלהקה:

"למי שעוד לא מכיר אותנו, אנחנו להקת Venus In Fear. בימים אלו אנחנו מציינים פעילות (אינטנסיבית!) של חמש שנים. אנחנו מנגנים פרוגרסיב מטאל סימפוני בשילוב עם סגנונות שונים - מרוק לסוגיו, השפעות של פופ, מוטיבים ממוזיקה ערבית ועד למוזיקה קלאסית (ומטאל. הרבה מטאל). יש לנו שירים ארוכים מאוד ופיוז קצר כשאנו עולים על הבמה.
אנחנו עובדים יחד כבר חמש שנים במועדון "הביט" בחיפה, תחת הפקתו המוזיקלית של פז מגן. הופענו עשרות פעמים בחיפה, בתל אביב (בין היתר בבארבי, מועדון האיזור, והוונדרבר ) ובמקומות רבים נוספים ברחבי הארץ.
אחרי תקופה ארוכה והפקה מורכבת, אנו מתרגשים לשתף כי אלבום הבכורה שלנו - The dot above the eye, עומד לצאת ממש בקרוב.

רגע לפני המאסטרינג, אנחנו יוצאים בקמפיין הדסטארט צנוע במטרה לסיים את השלבים האחרונים בהפקת האלבום ומזמינים אתכם לקחת חלק.
אנחנו מבקשים 10000 ₪, שזהו הסכום הנחוץ לנו כדי לסיים את המאסטרינג, את עיצוב העטיפה ואת עלויות ההדפסה. בתמורה לכך אנחנו מציעים דרגות תמיכה שונות באמצעותן ניתן לרכוש את האלבום מראש, כמו גם כרטיסים להופעות, מרצ'נדייז ושלל הצעות שוות נוספות.
מתרגשים ומקווים לראות כמה שיותר מכם במופע ההשקה. תנו לנו את תמיכתכם ובואו לתת איתנו בראש!"לתמיכה בפרוייקט ההאדסטרט של הלהקה.

[ פרסם תגובה חדשה ]
:: More News ::

17/12/2017
Katatonia מבטלים הופעות ומשהים פעילות
חברי להקת Katatonia פרסמו בסוף השבוע הודעה בה נאמר כי הלהקה יוצאת להפסקה שאורכה לא נקבע כדי לדון בעתיד ההרכב.

בהודעה נמסר: "עקב בעיות לאחרונה ופציעה, אנחנו מסיימים את סבב ההופעות של האלבום The Fall Of Hears, ולאחר דיונים רבים החלטנו שאנחנו מקפיאים את פעילות הלהקה לתקופה קצרה.

אנחנו צריכים קצת זמן כדי להעריך מחדש מה צפוי לעתיד הלהקה. לצערנו זה ישפיע על ההופעות שנקבעו לנו בנורווגיה, גרמניה ספרד ופולין, אנחנו מצטערים מאד על אי הנוחות שזה גורם."

The Fall of Hearts, אלבומה האחרון שלה להקה, יצא במאי 2016, והוא הראשון שלה עם המתופף Daniel Moilanen והגיטריסט Roger Ojersson מלהקת Tiamat.

17/12/2017
דיקינסון נגד מועל יד בהופעות
בשבוע שעבר נזרק צופה בהופעה של להקת המטאל Death Preacher מחוץ לאולם לאחר שהצדיע במועל יד נאצי במהלך ההופעה, סולן להקת אירון מיידן ברוס דיקינסון התייחס לאחרונה לתקרית בראיון לרשת CBC News:

"זה שטויות, אין להצדעת מועל היד מקום בשום קהילה מוזיקלית שאני רוצה להשתייך אליה. אני חושב שאנשים צריכים קצת שיעורים בהיסטוריה, במקום שיעור בבורות, שנראה לי שהוא העונש לעיתים קרובות מידי. אנשים במדינה הזו, לרוחב ארה"ב, קנדה וגם בריטניה, אבות וסבים, נלחמו ומתו כדי לבנות עולם שבו דברים כאלה לא יקרו."

ג'ואי הוקין, שהפיק את הופעת הלהקה מספר: "הפקתי למעלה מ 80 הופעות באזור וונקובר, וזו הפעם הראשונה שמשהו כזה קרה בהופעה שהפקתי. אני לא רוצה שההופעות שלי יקושרו עם דברים כאלו.כל אחד זכאי לדעה משלו, ויש את עניין חופש הביטוי, אבל זו הופעה שלי ואני תוחם את זה ואומר "אין נאצים בהופעות שלי", סוף הסיפור."

13/12/2017
Warral Dane נפטר בגיל 56 בלבד
וורל דיין, סולן להקת Sanctuary ולשעבר סולן Nevermore נפטר אתמול בלילה, והוא בן 56 בלבד.

ע"פ פרסומים דיין, שעבד בברזיל על אלבום הסולו החדש שלו לצד הרכב מקומי, לקה בליבו בלילה ולא ניתן היה להחיותו.

Johnny Moraes, הגיטריסט מהרכב הסולו של דיין סיפר: "הוא היה בדירה שבה הוא שהה במהלך ההקלטות של האלבום כשזה קרה, עשיתי לו עיסוי לב וקראנו לשרותי החירום שהגיעו מהר, אבל כשהם הגיעו הוא כבר היה מת"
ע"פ Moraes דיין סבל במהלך השנים מבעיות בריאות שונות כתוצאה ממחלת הסכרת ממנה סבל וההתמכרות שלו לאלכוהול, וכי בריאותו הייתה רופפת לאחרונה.

ע"פ חברי הלהקה האלבום, אלבום הסולו השני של דיין, היה בשלבי הקלטת קטעי השירה שלו כשנפטר – וחברי ההרכב שוקלים להשלים האלבום עם זמרים אורחים כמחווה לדיין.

13/12/2017
חברי Decapitated שוחררו ממאסר
4 חברי להקת הדת' מטאל הפולנית Decapitated שוחררו ממעצר תחת תנאים מגבילים, בעוד הם מחכים למשפט על החטיפה ואונס כביכול שביצעו באישה באוטובוס ההופעות שלהם בארה"ב לפני שלושה חודשים.
הארבע נדרשו להישאר באזור מדינת וושינגטון ומסרו את דרכוניהם, אך לא נדרשו להפקיד שום ערבות.

הארבע נעצרו באשמה כי באוגוסט, לאחר הופעה של הלהקה, הם כלאו אישה שעלתה לשתות עימם בכוח באוטובוס ואנסו אותה. ע"פ הצהרת חברי הלהקה נמסר כי השוטר הראשון שגבה את העדות מהמתלוננת הצהיר כי "אין לי עילה סבירה לכך שהתבצע אונס".

11/12/2017
Therion להופעה אחת בישראל
להקת המטאל הסימפוני השבדית Therion הודיעה היום כי תחזור לישראל להופעה אחת, שתתקיים ב 10 לאפריל 2018 במועדון הבארבי בתל אביב.
את החימום תספק להקת Scardust המקומית.
100 הכרטיסים הראשונים להופעה בלבד ימכרו במחיר מוזל, כשלאחר מכן יעלה מחירם.

ההודעה המלאה:

"אגדת האופרה מטאל משוודיה, הלהקה שהמציאה את המטאל הסימפוני כבר ב 1993 עם האלבום Symphony Masses, קידמה אותו ב 1995 עם האלבום Lepaca Kliffoth אך שנת 1996 סימנה את ה"התפוצצות" האדירה עם האלבום Theli והלהיטים To Mega Therion ו Cult Of The Shadows שכבשו את קהילת המטאל בכל העולם, הלהקה שידעה לקחת את ההצלחה הענקית שזכתה לה עוד צעד קדימה ובאלבום Vovin ליצור את אלבום הסימפוניק מטאל קלאסי המושלם, החומר של Therion מוכר בזכות ההרמוניות המרהיבות, המהקלות ושלל הכלים הקלאסים שעוטפים את המוזיקה המלודית שלהם.להקת Therion סובבת סביב המנהיג והמלחין כריסטופר ג`ונסון שאחראי לכל החומר של ההרכב מיומו הראשון, Therion הייתה להקת המטאל הראשונה שהופיעה ביחד עם תזמורת שלמה בהופעה חיה. להקה זו קידמה, דחפה, הפיצה והפכה לפופולרי את סוגת המטאל הסימפוני.

אלבומם התשיעי Deggial שיצא ב 2000 המשיך את הקו של Vovin וזכה להצלחה אף גדולה מקודמו, הלהקה הופיעה דרך קבע באולמות גדולים בכל אירופה בליווי מקהלה שלמה וצוות נגנים קלאסים, האלבום העשירי Secret of the Runes היה מבוסס על המיתולוגיה הנורדית ויצא ב 2001, ב 2004 יצא האלבום ה 11 של ההרכב Lemuria שסימל חזרה לשירת "גראול" של כריסטופר ג`ונסון לראשונה מזה עשור, האלבום Sirius B יצא באותה שנה כאלבום המשך.ב 2007 הוציאה Therion אלבום כפול בשם Gothic Kabbalah שזכה להצלחה ענקית בעולם והחזיר את הלהקה למרכז העניינים, Therion מוכרת כאמא הרוחנית של סגנון הסימפוניק מטאל, למעשה כל מה שאתם מכירים מ Epica, Within Temptation, Nightwish, Kamelot וכיו"ב – כל ההרכבים האלו גדלו על הברכיים של Therion ושאבו מהם השראה רבה.

ב 2010 יצא "סיטרא אחרה" האלבום ה 14 של ההרכב וב 2012 יצא האלבום ה 15 שנקרא Les Fleurs du Mal והיה אלבום קאברים.

אלבומה החדש של הלהקה Beloved Antichrist – אופרת מטאל, יצא בינואר 2018."


לרכישת כרטיסים

:: Share ::
FaceBook MySpace Twitter Email This
:: Search ::
 
:: Album Reviews ::

Enslaved - E

Prong – Zero Days

Pyramaze - Contingent

Canine – The Uprising

Sons of Apollo - Psychotic Symphony

Eluveitie – Evocation II – Pantheon
>> סקירות נוספות <<

:: Updates ::

כתבה:
משמידים עוד שנה - סיכום שנת 2017 במגזין מטאליסט – חלק ב'

כתבה:
משמידים עוד שנה - סיכום שנת 2017 במגזין מטאליסט – חלק א'

סקירת הופעה:
סיבוב שלישי לגוויה - סקירת הופעתה של Carcass בישראל

ראיון:
הקפאון הנורווגי - ראיון עם Frost, מתופף להקת Satyricon

סקירת הופעה:
טקס הבגרות של השבט - Rite Of Passage

ראיון:
Dani Filth, סולן ומנהיג להקת Cradle of Filth
>> עדכונים נוספים <<
:: Events ::
[17/01/2018]
Pain Of Salvation בישראל
[18/01] Adam's Way & Bare Dreams & Petrichor
[24/01] Satyricon בישראל
[25/01] מחווה לAD/DC
[26/01] Brainwash
[27/01] Ozen Core Night
[03/03] A Light In The Dark
[07/03] Eluveitie בישראל
[10/03] Cradle of Filth בישראל
[10/04] Therion בישראל
[13/04] Necrophobic בישראל
[13/10] Vitalism בישראל
[14/11] Annihilator בישראל
>> לפרסום בלוח אירועים <<
:: All Rights Reserved © Metalist Magazine 2002-2014 ::                                                       ::::