Main Menu
Main: Interviews | Articles | News
Reviews: Albums | DVD | Shows
Scene: Events | Photos | Forums
Misc: Updates | Movies | Videos
About: Magazine | The Staff
Advertise: Events | News
Ozzy
Graspop
Feed Us Go Hebrew Visit Our Facebook Page Visit Our MySpace Profile
:: News ::

11/06/2018
מוסטיין שוב יוצא על לארס
כבר כמה שנים שמטאליקה מנסים להוציא גרסה מורחבת בתקליט של הדמו המיתולוגי שלה – No Life Till Leather, שהוקלט ב 1982 עם ההרכב הראשון של הלהקה שניגן בהופעה – ג'ימס הטפילד, לארס אולריך, דייב מוסטיין ורון מקגובני.

כעת מסתבר שמי שבעצם לא מאפשר הוצאת האלבום הוא מוסטיין, שמסרב לתת לאולריך קרדיט ככותב בשירים הכלולים בו. בראיון שערך עם מוסטיין מגזין Rock Hard היווני אמר מוסטיין כמה דברים בעניין, שנראה שמרחיקים את מראית השלום בין מוסטיין למטאליקה שנראה ששרר בשנים האחרונות:

"אני לא הולך לתת ללארס את הקרדיט שלי, אז אני לא אהיה חלק מזה. אני כתבתי את כל Mechanix, אני כתבתי את כל Jump in The Fire, אז אני לא נותן את האחוזים שלי ללארס אולריך. הוא יכול לקפוץ. לגבי Phantom Lord, אני כתבתי את כל המוזיקה וג'ימס כתב את כל המילים – אז זה 50/50, אם ג'ימס רוצה לתת מהאחוזים שלו ללארס בגלל שהוא מפחד ממנו – זה עניין שלו, אני לא מפחד מלארס. אותו דבר עם Metal Militia, אני כתבתי כל תו במוזיקה, ג'ימס כתב כל מילה במילים, זה 50/50. אם ג'ימס רוצה לתת אחוזים ממנו ללארס זו בעיה שלו..הם לקחו את זה בעבר עם Kill ‘em All, כולם יודעים את זה, אבל העבר הוא העבר. אבל אני לא אכנס לזה עם הסכם חדש שקובע שלארס יקבל קרדיט על משהו שהוא לא רק לא עשה – אלא שהוא גם לא היה מסוגל לעשות, הוא לא היה מסוגל לכתוב שירים טובים כאלו אז."

כשנשאל בראיון לגבי האפשרות של עוד הופעות משותפות של ה Big 4 מוסטיין אמר "אני לא יודע לגבי זה, זה לא קשור ל Big 4, אני פשוט חושב שלארס מפחד לנגן עם Megadeth"

[ פרסם תגובה חדשה ]
:: More News ::

07/06/2018
האלבום של Ghost שובר שיאי מכירות
Prequelle, אלבומה החדש של להקת המטאל השבדית Ghost - צפוי להגיע למקום ה 3 במצעד מכירות האלבומים האמריקאי. ע"פ הערכות עכשוויות נראה כי האלבום – שיצא ב 1 ליוני, צפוי למכור בין 49,000 ל 54,000 עותקים בשבוע הראשון ליציאתו, כשרובם המוחלט הוא במכירות עותקים פיזים.
ה EP הקודם של הלהקה– Popestar, מכיר כ 21 אלף עותקים בשבוע הראשון ליציאתו.

אלבומה החדש של הלהקה הוקלט באולפני Artery בשבדיה עם המפיק Tom Dalgety, מי שהפיק בין השאר בעבר את Opeth, ועבר מיקס של אנדי וואלס, מי שעבד בעבר עם Slayer, Sepultura ורבות אחרות.

04/06/2018
אינגוי מלמסטין חוזר להופעה בישראל
אינגוי מלמסטין, מגדולי נגני הגיטרה בעולם - אישר כי יחזור לישראל ב 11 וב 12 לספטמבר לכיתת אומן והופעה מלאה, שיתקיימו במועדון הרידינג בתל אביב. ההודעה המלאה:

" הברק השבדי, הרקטה האנושית, אליל הגיטרה: אינגוי מאלמסטין חוזר לישראל!

אינגוי מאלמסטין, מגדולי נגני הגיטרה בעולם, חוזר לישראל לכיתת אומן ראשונה - והופעה ראשונה בארץ מזה 8 שנים!
גם כיתת האומן וגם ההופעה יתקיימו, יום אחר יום, ב 11 וב 12 לספטמבר במועדון הרידינג 3 בת"א וימכרו להן כרטיסים בנפרד - וכן כרטיס משולב מוזל.

בפעם הראשונה הופיע מלמסטין בישראל בשנת 2010, במועדון ההאנגר 11 בתל אביב – לפני כ 2000 מעריצים נלהבים.

ב 11 לספטמבר השנה יקיים מאלמסטין את כיתת האומן הראשונה שלו אי פעם בישראל, לה ימכרו 500 כרטיסים בלבד במחיר של 209 ש"ח ל 100 הראשונים שירכשו לה כרטיס ו 229 לנותרים.

ב 12 לחודש יופיע מאלמסטין עם להקתו בהופעה חשמלית מלאה הכוללת את מיטב שיריו מכל הזמנים, כש 100 הכרטיסים הראשונים בלבד ימכרו ב 299 ש"ח ואלו הנותרים ב 329.

כמו כן ניתן יהיה לרכוש כרטיס משולב - במחיר מוזל של 499 ש"ח ל 100 הראשונים ומלא ב 539 לנותרים.

אז קדימה: 100 מאושרים בלבד יוכלו לקנות כרטיס לכיתת האומן, להופעה, או לשתיהן ביחד: במחיר מוזל במיוחד!"


לרכישת כרטיסים להופעה

03/06/2018
סינגל חדש מ Dee Snider
די סניידר, סולן להקת Twisted Sister לשעבר, שיחרר שלשום סינגל ראשון בשם Tomorrow’s No Concern, הלקוח מאלבום האולפן החדש שלו – For the Love Of Metal.

את אלבומו החדש של סניידר – המתואר כ "כבד ביותר שהוציא עד היום", הפיק ג'ימי ג'אסטה, סולן להקת ההארד קור האמריקאית Hatebreed, והוא כולל הופעות אורח של אמנים Howard Jones – לשעבר סולן להקת Killswitch Engage, Alissa White-Gluz סולנית Arch Enemy ו Mark Morton מ Lamb Of God.

סניידר צפוי להגיע לישראל לראשונה בעוד כחודש, להופעה שתתקיים ב 2 ליולי במועדון הרידינג 3 בתל אביב.


להאזנה לשיר החדש

28/05/2018
איזי סטרדלין על גאנז אנד רוזס
לראשונה מזו תקופה ארוכה, התייחס איזי סטרדלין, ממקימי וחבר ההרכב המקורי של גאנז אנד רוזס, לאי השתתפותו באיחוד המדובר של רוב חברי הלהקה. ע"פ סטדרלין, כנראה שהנושא היה פיננסי לגמרי.

בכתבה שנעשתה ב Wall Street Journal סיפר "סיבוב ההופעות הנוכחי הוא הצלחה אדירה, וזה שלא השתתפתי בו זה פשוט בגלל שלא מצאנו קרקע משותפת במשא ומתן בינינו, אלו החיים – לפעמים דברים לא מסתדרים", ע"פ דיווחים שונים הלהקה הציעה לו סכום בן 5 ספרות כדי להשתתף באיחוד.

סטרדלין הוא שהקים את הלהקה עם חבר הילדות שלו אקסל רוז בשנת 1985, והוא אחד הכותבים החשובים באלבום הבכורה של הלהקה Appetite For Destruction ושני אלבומי Use Your Illusion שיצאו אחרי.

23/05/2018
סטריאני מודה שנעלב מבלקמור
בראיון שפורסם לאחרונה עם ריצ'י בלקמור, גיטריסט להקת Rainbow ויוצא להקת Deep Purple - שנערך בשנת 1993 בשעה ש Deep Purple גייסו את סטריאני ואת סטיב מורס לסירוגין כנגני הגיטרה של הלהקה, התייחס בלקמור בזלזול אל נגינתו של סטריאני:

"הוא נגן מבריק, כמעט מבריק מידי, וזה מה שמדאיג אותי. אבל הוא לא באמת מחפש את התווים, ולא מנגן תו לא נכון, אם אתה תמיד מנגן מדויק ובכל התווים הנכונים, יש שם משהו לא בסדר – אתה לא מחפש, אתה לא מתאמץ להגיע לשום דבר. יש אנשים שאוהבים את המוזיקה ה "מוחית" הזאת, הטכניקה הזאת, ויש אנשים שאוהבים טכניקה יותר רגשית.

הסרטון הועלה לאחרונה לערוץ היו טיוב של בלקמור, ונראה כי סטריאני, שהוא בעצמו מעריץ של בלקמור – נפגע מהדברים: "זה מבאס כשמישהו שאתה מעריץ אותו אומר עליך דבר שלישי, זה תמיד פוגע, אני לא יכול להגיד שלא. ביקרו אותי בעבר משני הצדדים על עברות הפוכות – ואני לא ממש מבין את זה רוב הזמן. בדרך כלל ביקורות כזו מגיעה ממי שמרגיש שאני קורא עליו תיגר והוא מרגיש צורך להתגונן, אז אני מבין למה הוא יהיה חייב להגיד משהו שלישי. אני חייב לצחוק לגבי זה, בגלל שאני לא כזה בעצמי, אני מנסה לראות את הצד החיובי במוזיקאים אחרים ולהתרכז בזה במקום.


לראיון עם בלקמור

:: Share ::
FaceBook MySpace Twitter Email This
:: Search ::
 
:: Album Reviews ::

Drudkh - They often See Dreams about the Spring

Bleeding Through - Love Will Kill All

Dimmu Borgir - Eonian

Venus In Fear – The dot above the eye

Scalar - Scalar

Archspire – Relentless Mutation
>> סקירות נוספות <<

:: Updates ::

סקירת הופעה:
היכן שהעורבים מקננים - Shiran Band בהופעת השקה לאלבום Releas Thr Bounds

ראיון:
לך תוכיח שאין לך אחות - ראיון עם Dee Snider, סולנה של Twisted Sister

סקירת הופעה:
תמיד מהמרים על השחור - סקירת ערב ההופעות Little Vegas

סקירת הופעה:
קשיי האתמול – סקירת הופעתם של Tribulation בישראל

ראיון:
טיפים להיגיינה אישית ואפשרויות קריירה עם איציק בר

סקירת הופעה:
כשהשבדים נחתו בגאגרין - סקירת הופעתה של להקת Necrophobic במועדון הגאגרין
>> עדכונים נוספים <<
:: Events ::
[18/07/2018]
Death B' Av
[14/06] Dukatalon, Leaving a Cave, Adam's Way
[16/06] Elvenking בישראל
[21/06] Moran Magal בהופעה אקוסטית
[28/06] Halidom, Edellom, Ma'anish
[29/06] Fatum Aeternum משיקים אלבום
[02/07] Dee Snider בישראל
[04/07] Sandstorm over Tel Aviv
[07/07] Alestorm בישראל
[24/07] Suffocation בישראל
[26/07] מטביעים את הצוללת
[19/08] Dragonforce
[12/09] Yngwie Malmsteen בישראל
[26/09] Sons Of Apollo בישראל
[13/10] Vitalism בישראל
[14/10] Amaranthe בישראל
[14/11] Annihilator בישראל
>> לפרסום בלוח אירועים <<
:: All Rights Reserved © Metalist Magazine 2002-2014 ::                                                       ::::