תפריט ראשי
ראשי: ראיונות | כתבות | חדשות
סקירות: אלבומים | DVD | הופעות
סצינה: אירועים | תמונות | פורומים
שונות: עדכונים | סרטים | וידאו
אודות: המגזין | צוות האתר
פרסום: אירוע \ באנר | חדשות
DPS
DPS
Feed Us Go English Visit Our Facebook Page Visit Our MySpace Profile
:: חדשות ::

06/06/2020
הרכב הפרוג Scalar משחרר שיר ראשון מהאלבום המתקרב
הרכב הפרוג הישראלי Scalar משחרר שיר ראשון מאלבום הבכורה שלהם, בבכורה בלעדית למגזין מטאליסט.
להלן ההודעה הרשמית מטעם הלהקה:

"אהלן אנשים!
אנחנו Scalar, להקת פרוגרסיב מטאל מהמרכז, חלקכם אולי שמעתם עלינו ואפילו אותנו.
בשנה האחרונה עבדנו חזק על אלבום הבכורה שלנו יחד עם אור לוביאניקר שהפיק אותנו. אנחנו מתרגשים להוציא את הסינגל הראשון Entropy, שיהווה טעימה ראשונה מהתוצר שאנחנו מאוד גאים בו ומחכים שתשמעו אותו כבר!

השיר מדבר על המאבק של אנשים בכל רחבי העולם למצוא חיים טובים יותר לעצמם ולמשפחתם ועל המסע שלהם למקום בטוח יותר תוך כדי התקלות באין ספור סכנות, אי ודאות וכאוס.
תהנו!"


לצפיה בקליפ לשיר : Entropy

[ פרסם תגובה חדשה ]
:: חדשות נוספות ::

20/05/2020
Samael חוזרת להופעה בישראל
בעדכון ראשון מסוגו מאז התפרצות הקורונה בישראל - מודיעה היום להקת הבלאק/אינדסטרייאל מטאל השוויצרית האגדית Samael הודיעה כי תחזור לישראל להופעה אחת שתתקיים ב 17.10.2020 במועדון הגאגרין בת"א.
המופע יהיה מופע מיוחד המוקדש לאלבומה הקלאסי Ceremony Of Opposites - שיבוצע במלואו בהופעה.

כמו כן - מהפקת המופע נמסר כי באופן יוצא דופן, ולאור המצב, במידה ויהיה קושי לקיים המופע בתאריך המקורי - הוא יועבר לתאריך החלופי 13.3.2021.

100 הכרטיסים הראשונים להופעה בלבד ימכרו במחיר מוזל מיוחד.

ההודעה המלאה:
"לראשונה אנו מכריזים על מופע עם תאריך אירוע ועם תאריך חירום מראש ומסוכם עם הלהקה על מנת להבטיח לכם מופע שיתקיים במאת האחוזים

אגדת המטאל משוויץ SAMAEL מגיעה לישראל עם מופע מיוחד המוקדש רובו לאלבום המופת Ceremony Of Opposites, במופע תבצע הלהקה את כל שירי האלבום במלואם ובנוסף אליהם מבחר ממיטב השירים משאר אלבומיה: Passage, Blood Ritual ועוד (בחלקו השני של המופע) כך שכל אוהב SAMAEL יקבל את הטוב ביותר.

האלבום Ceremony Of Opposites שיצא ב 1994 נחשב לפאר היצירה של SAMAEL ולאחד מאלבומי המופת של המטאל האירופאי.

לרגל דרישת המעריצים בעולם יצאה SAMAEL לפני מספר שנים לסיבוב הופעות המוקדש לאלבום, עם מופע זה מגיעה הלהקה לישראל.

אחרי אלבום בכורה טוב בשם Worship Him שיצא ב 1991 ואלבום שני יותר טוב בשם Blood Ritual שיצא שנה לאחר מכן הגיעה Samael לאלבום שלישי שיצא בתחילת 1994 והיה הרבה יותר מעליית מדרגה: הוא הפך אותם מלהקה שמוציאה אלבומים ממש טובים ללהקה שמוציאה אלבום נצחי.

למרות השדרוג בין Worship Him ל Blood Ritual שהיה משמעותי, כאן מדובר בפי כמה וכמה יותר, ברמה שלא יאמן שזו אותה להקה, החבורה השוויצרית של Samael נתנה את שיא היצירה שלה, פיק של עשייה שמסמל בעיני את הטופ הבלתי מעורער בפעילות הלהקה, מחוץ למיקרו של Samael אני חייב לומר שהשנה שקדמה לצאת האלבום היתה המשמעותית ביותר בתולדות הבלאק מטאל, Emperor שיחררו את אלבום הבכורה, Mayhem ספגו את הטראומה עם הרצחו של "יורונימוס" ושיחררו את הפצצה של "דה מיסטריס דום סטנס", באירופה Thy Mighty Contract של Rotting Christ מכה גלים ועוד לא דיברנו על על אלבום הבכורה של Dissection או על Pure Holocaust של Immortal, הכאוס בעיצומו והיצירתיות חוגגת אבל Samael לא נשמעו כמו אף אחת מהלהקות האלו למרות שמבחינת הטקסט היתה קירבה, הם הביאו קטע שונה שנשמע רק כמותם והיה חותמת בלתי נשכחת של סאונד כתיבה והפקה."
לרכישת כרטיס להופעה

19/05/2020
יאני, סולנית להקת המטאל Chugun בפרוייקט סולו חדש!
יאני סיזוב, סולנית להקת המטאל הישראלית משחררת שיר חדש תחת השם המחייב "Sea Witch" ומציגה סאונד שונה ומלודי יותר מהסאונד של להקת האם שלה.
להלן ההודעה הרשמית מטעם יאני עצמה:

"אחרי שנים כסולנית בלהקת דת' מטאל, רציתי ליצור משהו חדש שהוא לחלוטין שלי ולהביע צד אחר, נוגה יותר, שהסתתר בפנים במשך זמן רב. SeaWitch הוא פרוייקט שהתחיל בשקט, ברקע, לפני כשנה וShadow Heart, הסינגל הראשון שאני מוציאה, הוא שילוב של רוק, בלוז וקצת מטאל שהפציע בראשי יום אחד ופשוט דרש שאכתוב אותו."


לצפיה בקליפ לשיר : Shadow Heart

17/05/2020
שיר חדש ל DPS!
הרכב הדת' הישראלי DPS משחרר סינגל נוסף מאלבום הבכורה שלו, להלן ההודעה ה"רשמית" מטעם הלהקה:

"החצי הראשון של שנת 2020 פגש אותנו כמו רכבת הרים עם ניטים על הקטר.
רגע אחרי הסינגל השני, תוך כדי התכניות להופעת ההשקה שכבר נקבעה ובוטלה רגעים לפני פרסומה - הגיעו הבשורות על האבחון של אורן ועמן ההבנה שיש מאבקים שבשבילם שמים הכל בצד.
הופעת ההשקה כאמור בוטלה ועמה עוד כמה תכניות שכבר היו בקנה, הבנו שצריך להוריד הילוך, המבחן הראשון שלנו כלהקה החל ורק כדי לעשות את הדברים קצת יותר קלים - הגיעה הקורונה.
אבל תכלס - אנחנו לא טובים בליישם החלטות וההילוך לא ירד לרגע - רק ההגה הוסט מעט. כימו, בתי חולים, שעות של שיחות בוידאו, מאגר בדיחות שחורות שרק גדל ולילות שלמים של מיקסים ושיופים.
ואז הגיעו הבשורות - אורן נקי.
הבלבוס דחף אצבע משולשת בעין של הסרטן ואנחנו חוזרים אליכם חזקים יותר, מגובשים יותר ורעבים יותר - ועם סינגל חדש מתוך האלבום שיצא בקיץ (מה זה עכשיו אם לא קיץ?!) ואין לנו מילים להסביר כמה שאנחנו גאים בו.

ואם כל זה הוא סיבה לחגיגה - אז הנה החגיגה עצמה:
הסינגל השלישי שלנו - Rise And Fall!"


לצפיה בקליפ לשיר: Rise And Fall

24/04/2020
אוזי משיק חולצה ומסיכת פנים
אוזי אוסבורן השיק לאחרונה ליין של מסכת פנים וחולצה ארוכת שרוול עם הכיתוב Fuck Coronavirus לצד אימג' של עטלף לובש מסיכת פנים. את שני הפריטים ניתן לרכוש מחנות האון ליין של אוזי עד אמצע מאי בלבד – כשב 3 הימים הקרובים מי שרוכש החולצה יקבל חינם גם את המסכה. יש לשים לב, לפי הנכתב באתר, שהמסכה אינה מסכה בדרגה רפואית בדומה למסכות ה N95.

מאז תחילת אירועי נגיף הקורונה, ולאחר שנקבע שיש סיכוי גבוה שהוא החל התפתחותו בעטלפים, חוזרת לתודעה תקרית נשיכת ראש העטלף הידועה של אוזי, עליה הוא אמר בראיון לאחרונה "זו לא הסיבה שבגלל ארצה שיזכרו אותי, אבל אני יודע שלנצח אהיה זה שנשך את הראש לעטלף, זה יהיה על המצבה שלי – "כאן נח אוזי אוסבורן, המטורף נושך העטלפים", אבל לא אכפת לי."
התקרית הידועה אירעה במהלך הופעה של אוזי ב 20 לינואר 1982,מעריץ בשם Marc Neal – ששמע על תקרית מוקדמת יותר בה אוזי המסומם קשות הוריד את ראשה של ציפור בביס במפגש עם בכירי חברת התקליטים שלו – הביא לאוזי מתנה – עטלף חי, אותו השליך במהלך ההופעה על הבימה, העטלף, כנראה המום מהסיטואציה ומהאורות הרבים, נחת מול נגן הבס דאז רודי סארזו, אוזי – שחשב שמדובר בבובת עטלף, ניגש ועשה את השטיק שצופה ממנו – רק שלפי סיפורו, אז התחיל העטלף לזוז ולנפנף בכנפיו – אוזי ניסה להוציא העטלף מפיו מהר מידי – וראש העטלף ניתק מגופו. "זה היה חם ופריך, כמו מקדונלדס", תיאר אאוזי את החוויה – שהסתיימה בביקור שלו בבית החולים וסדרת זריקות נגד כלבת.

38 שנה לאחר מכן – ואוזי עדיין מרוויח פרסום מעטלפים.


לרכישת החולצה

23/04/2020
גיטריסט Morbid Angel הוא שתיין מקצועי
ע"פ דיווח תקשורתי, Trey Azagthoth, או בשמו האמיתי George Emmanuel, גיטריסט להקת Morbid Angel – נעצר באשמת נהיגה בשיכורות לפני כ 3 חודשים לאחר שנהג במהירות מופרזת בשטח בנוי. בדיווח העדכני נמסר שהגנתו של הגיטריסט בפני טענות המשטרה היו שהוא "שתיין מקצועי", כשלאחר מכן בבדיקה נמצא שהוא נהג כשבדמו רמת האלכוהול הייתה פי 3 מהמותר.

מקצועי מקצועי, אבל שיכור.

:: שתפו ::
FaceBook MySpace Twitter Email This
:: חיפוש במגזין ::
 
:: סקירות אלבומים ::

My Dying Bride - The Ghost Of Orion

Failed Creation – Order of the Parasite

Deathscrum - Morbid Rugby

Falconer – From a Dying Amber

Chaos Over Cosmos - The Ultimate Multiverse

Green Claws - Hell is For Hugo Part I- Descent
>> סקירות נוספות <<

:: עדכונים ::

כתבה:
תרפיה מתכתית – על מטאל ותמיכה נפשית

כתבה:
מיאסניקוב נגד הקלשון

כתבה:
כשהסקנדינבים כבשו את העולם – שנת 1997 בראי המטאל

ביקורת סרט:
סקירת הסרט - 'LO Sound Desert'

כתבה:
מתוך הלא נודע – חלק 8

כתבה:
10 אלבומי ה Thrash שאתם חייבים לשמוע לפני שתמותו
>> עדכונים נוספים <<
:: אירועים ::
[21/03/2021]
Sonata Arctica in Israel
[16/09] אורפנד לנד - לוחם האור חוגג עשור!
[25/11] Tiamat - בהופעה אחת בישראל
[20/01] Insomnium live in Tel Aviv
[13/03] Samael בהופעה בישראל
[24/04] Dark Funeral בהופעה בישראל !
>> לפרסום בלוח אירועים <<
:: כל הזכויות שמורות © מגזין מטאליסט 2002-2014 ::                                                                                :: אתר זה מיוצג על-ידי אילון, אגרט ושות' עורכי דין ::