תפריט ראשי
ראשי: ראיונות | כתבות | חדשות
סקירות: אלבומים | DVD | הופעות
סצינה: אירועים | תמונות | פורומים
שונות: עדכונים | סרטים | וידאו
אודות: המגזין | צוות האתר
פרסום: אירוע \ באנר | חדשות
DPS
DPS
Feed Us Go English Visit Our Facebook Page Visit Our MySpace Profile
:: חדשות ::

26/08/2020
סולן להקת Power Trip הלך לעולמו במפתיע.
ריילי גייל, סולן להקת הת'ראש האמריקאית נפטר ביום שני האחרון, הוא היה בן 34 בסך הכל.
בהודעה הרשמית שפרסמה הלהקה בחשבון הטוויטר שלה, הספידה הלהקה את הסולן וביקשה מהקהל לכבד את פרטיות הלהקה והמשפחה בזמנים אלו.

סיבת המוות לא פורסמה עדיין.


להודעה הרשמית אודות מותו - מחשבון הטוויטר של הלהקה.

[ פרסם תגובה חדשה ]
:: חדשות נוספות ::

25/08/2020
עוד מוזיקאי יוצא על Spotify
ג'ימס לומנזו, בסיסט Megadeth ו Black Label Society לשעבר, התייחס לאחרונה בראיון לדברים שאמר Daniel EK, מנכ"ל שירות המוזיקה ספוטיפי לאחרונה – על כך שמוזיקאים צריכים להוציא יותר מוזיקה ובתדירות גבוהה יותר אם הם רוצים להתפרנס כיום ממוזיקה.
לומנזו, כמו מוזיקאי רוק ומטאל רבים אחרים, זועם על הדברים: "שיזד**ן! אלוהים, אם יכניסו אותו לחדר אם כמה מאיתנו.. הוא לא יהיה מרוצה מזה. הוא חזיר, הוא צריך להיותב כלא עם ברני מיידוף. הוא גונב מכולנו, ואתה יודע מה? אין לזה כרגע פתרון.
אני יודע שכולם נהנים מהנוחות של MP3, אבל פעם הייתה לנו האפשרות לשבת חודשים, פאילו שנים, כדי לעשות אלבום שהוא חתיכת אמנות שתישאר עם אמנים לנצח. היום אתה מתפלא למה מוזיקה הופכת להיות כזאת חד פעמית, זה חלק מהתודעה שמוזיקה כאילו.. רגעית.
כשאני גדלתי אלבום היה חלק מהחיים שלנו חודש שלם, ואז הוא היה מלווה אותנו לכל החיים. המודל הכלכלי הזה שלהם ספוטיפי מרמה את האנשים ולוקח להם את החוויה הזו, זה מעביר האנשים רחוק מהחלק האומנותי של המוזיקה, ולצערי שם אנחנו נתקעים.
אתה לא יכול למרוד נגד זה – הטעם הפופולרי כנראה מוביל לשם, וזה בסדר, אבל להקצין את זה באמצעות חמדנות – אני לא חושב שזו איזו מטרה נעלה, אלא אם כן אתה אדם חמדן"

בחודש שעבר ספוטיפי פרסמו נתונים המציגים רווחים של 2.2 מיליארד דולר ברבעון השני של השנה, עלייה של 13 אחוז מהנתונים של השנה שלפני.

20/08/2020
אלבום 17 ל Six Feet Under
להקת הדת' מטאל האמריקאית הוותיקה Six Feet Under הודיעה כי תוציא את אלבומה ה 17 בספטמבר השנה דרך חברת התקליטים Metal Blade. האלבום – שיקרא Nightmares Of The Decomposed הוא הראשון של הלהקה שמאחד את סולנה כריס בארנס עם חברו הוותיק הגיטריסט Jack Owen – חברו לשעבר ל Cannibal Corpse שהצטרף להרכב ב 2017 אך טרם הקליט עם הלהקה באולפן עד עתה.

בארנס מגיב על האיחוד המרגש: "לעבוד שוב אחרי 25 שנה עם חברי הוותיק מ Cannibal Corpse היה כמו לחזור הביתה.. לחדר מלא גופות. הכתיבה והריפים שלו נתנו לי את הדלק לכתוב מילים מטרידות ובאמת הציתו את האש היצירתית שלי"


17/08/2020
מסתבר שהקורונה היא מזימה נגד טראמפ
בראיון שנתן גיטריסט ההארד רוק האגדי טד נוג'נט – שמרן נוצרי הידוע בתמיכתו בזכות לשאת נשק בארה"ב, השמיע נוג'נט כמה תיאוריות "בעיתיות" לגבי מגפת הקורונה והקשר שלה לנשיאות של דונלד טראמפ:

"המספרים שהם מפיצים – 150 אלף מתים מהוירוס הסיני הקומוניסטי, מוטעים, מוטעים, שקר. הם רושמים שאנשים שנדקרו בין העיניים כאילו מתו מהוירוס. אנשים שהתנגשו בצבאים בכביש במהיר הם רושמים כמוות מהוירוס, הם משקרים, אפילו חדשות פוקס, הם מפיצים את השקרים.
אבל מישהו חייב לדרוש – תראו לי כמה אמריקאים מתו בחודשים המקבילים ב 2018 ו 2019 לאלו שמתו השנה. תשוו את המספרים, היו מגפות גרועות מזו בעבר ולא סגרו כלום.
זו מזימה שמאלנית להשמיד את הנשיא בגלל שהוא מסמן את הג'וקים."

בהמשך הראיון נוג'נט גם תמך בתיאוריית הקונספירציה QAnon שגורסת שהעולם נשלט על ידי קבוצה של אליטות המורכבת מפדופילים ועובדי שטן, ורמז שטום האנקס – שחלה לפני מספר חודשים בקורונה, הוא חלק מאותה חבורה.
נוג'נט אינו לבד בתיאוריות המזימה השונות שנפוצו לאחרונה, שמאשימות גורמים שונים בהגזמת ההשפעה של וירוס הקורונה מתוך מטרה לפגוע בנשיא טראמפ על ידי גרימת נזק כלכלי שמשפיע על סיכויו להבחר שוב לנשיא.

05/08/2020
עכשיו גם שורדי Immortal רבים
לאחר ששני חברי להקת Immortal הנותרים קיבלו את הזכויות לשם הלהקה לאחר פיטוריו של סולן הלהקה לשעבר Abbath ב 2014 – נראה שגם שני החברים עברו לסכסוך משפטי אחד עם השני לגבי הזכויות לשם..
שני חברי הלהקה Harald "Demonaz" Nævdal ו Reidar "Horgh" Horghagen החלו בהליך משפטי כדי לקבוע למי מהם ינתנו הזכויות להשתמש בשם הלהקה – שהוקמה ב 1990.

Horgh אמר בתגובה כי הוא לא ידע על כך ש Demonaz ניסה לרשום שם הלהקה רק על עצמו – ורק כשגילה זאת החל בהליך של דרישה לשמר את שם הלהקה בבעלותו."
Demonaz הגיב ואמר שהוא חבר הלהקה היחיד שניגן בכל אלבומי הלהקה. בהחלטה משפטית שהתקבלה נמסר כי שם הלהקה לא ימסר לאף אחד מחבריה הנותרים לבדם, אלא רק במקרה של פעילות של שניהם יחד.

לאחרונה החלו דיונים לגבי האפשרות של איחוד של שלושת חברי הלהקה – כאשר Horgh נשמע תומך ברצון זה – ו Abbath עצמו, שנגמל משימוש באלכוהול בשנים האחרונות – הגיב כי ישמח לאיחוד שכזה – אבל הם יצטרכו לשבת ולדבר כולם כחברים, ובלי עורכי דין ביניהם.

הדרמה מורכבת אף יותר בהתחשב בכך ש Abbath היה נשוי בעבר לאחותו של Demonaz, ולשניים גם בן משותף בשם Torbjorn.

05/08/2020
אמנים זועמים על Spotify
מספר אמני מטאל – ביניהם די סניידר, סבסטיאן באך – ומייק פורטנוי, זעמו לאחרונה על דבריו של מנכ"ל שירות המוזיקה Spotify דניאל EK על כך שאמנים צריכים לשחרר יותר מוזיקה בעידן הסטרימינג כדי שייווצרו להם הכנסות ממנה.

בראיון שנתן לאחרונה EK, ששירות המוזיקה שבבעלותו מואשם מזה שנים בתשלום סכומים מצחיקים לאמנים והעדפה בקידום אמנים של לייבלים גדולים – הוא אמר בין השאר "אפילו היום בשוק הקיים, יש מיליוני אמנים. מה שבדרך כלל שומעים עליו זה אלה שלא מרוצים – אבל לעיתים נדירות שומעים משהו אחר. אני לא חושב שבכל תקופתי בשירות לא שמעתי אמן שאומר "אני מרוצה מהכסף שאני מרוויח מהסטרימינג" - באופן פומבי. הם אמרו לי את זה אישית, אבל לא פומבית. אבל באופן חד משמעי אני אומר שיש יותר ויותר אמנים שיכולים לחיות רק מהתמלוגים של הסטרימינג.

קח בחשבון שגם אמנים שאולי הצליחו יפה בעבר לא יצליחו בשוק העכשווי, כיום אתה לא יכול להקליט מוזיקה פעם בשלוש ארבע שנים ולחשוב שזה יספיק לך. האמנים היום שמצליחים מבינים שהם חייבים כל הזמן להשאר בקשר עם המעריצים, להוציא חומרים, לעשות מהוצאת המוזיקה גם סיפור שמספרים, וכל הזמן לקיים דיאלוג עם המעריצים. אני מרגיש שאלה שלא מצליחים היום בסטרימינג זה אלה שמנסים להוציא מוזיקה כמו שהוציאו פעם."

די סניידר הגיב: "בשעה שאתה המאזין נהנה מספוטיפי ומרוויח מזה – זה חלק ממה שהורג את ההכנסה של האומן. כמות האמנים שעשירה מספיק לעמוד בהפסד הזה היא פחות 0.001 אחוז מסך האמנים. הפתרון שלו הוא להקליט ולהוציא עוד ועוד מהכסף שלנו? שילך להזד**ן."

מייק פורטנוי הגיב – "איזה כלבה קטנה וחמדנית. לא מספיק שהוא מרוויח מיליארדים מלקחת ולתת מוזיקה של אחרים, הוא מציע שנעשה עוד מוזיקה בשבילו כדי שירוויח יותר כסף!"

בשבוע שעבר ספוטיפי פרסמה נתוני הכנסות של 2.2 מיליארד דולר בהכנסות, כש 154 מיליון דולר מתוכם הגיעו מפרסום באפליקציה – והשאר מהכנסות ממנויים משלמים. בעולם כיום יש 299 מיליון מנויים לשירות – מתוכם 138 מיליון מנויים משלמים.

:: שתפו ::
FaceBook MySpace Twitter Email This
:: חיפוש במגזין ::
 
:: סקירות אלבומים ::

Pain of Salvation - Panther

Tomorrows Rain - Hollow

Paradise Lost - Obsidian

Lamb Of God – Lamb Of God

Static-X - Project Regeneration Vol. I

Cénotaphe - Monte Verità
>> סקירות נוספות <<

:: עדכונים ::

כתבה:
פרי ביאושים – על אלבומי הבכורה הפחות מוצלחים של הז'אנר

ראיון:
מחזירים את הסיוט – ראיון עם Matt Asselbergs, גיטריסט להקת Nightmare

כתבה:
תרפיה מתכתית – על מטאל ותמיכה נפשית

כתבה:
מיאסניקוב נגד הקלשון

כתבה:
כשהסקנדינבים כבשו את העולם – שנת 1997 בראי המטאל

ביקורת סרט:
סקירת הסרט - 'LO Sound Desert'
>> עדכונים נוספים <<
:: אירועים ::
[21/03/2021]
Sonata Arctica in Israel
[25/11] Tiamat - בהופעה אחת בישראל
[16/12] אורפנד לנד - לוחם האור חוגג עשור!
[20/01] Insomnium live in Tel Aviv
[13/03] Samael בהופעה בישראל
[24/04] Dark Funeral בהופעה בישראל !
[19/11] Paradise Lost חוזרת לתל אביב
>> לפרסום בלוח אירועים <<
:: כל הזכויות שמורות © מגזין מטאליסט 2002-2014 ::                                                                                :: אתר זה מיוצג על-ידי אילון, אגרט ושות' עורכי דין ::