תפריט ראשי
ראשי: ראיונות | כתבות | חדשות
סקירות: אלבומים | DVD | הופעות
סצינה: אירועים | תמונות | פורומים
שונות: עדכונים | סרטים | וידאו
אודות: המגזין | צוות האתר
פרסום: אירוע \ באנר | חדשות
DPS
DPS
Feed Us Go English Visit Our Facebook Page Visit Our MySpace Profile
:: חדשות ::

02/10/2020
קליפ ושיר חדש ל Spawn Of Evil !
אז מסתבר שיש בכל זאת משהו טוב שיצא מהתקופה הזו, שיר חדש ובועט לשרצים, הנה ההודעה הרשמית ששחררה הלהקה:

"בתקופה מרושעת של מגיפות,
הנשלטות על ידי שחיתויות ותאוות בצע,
החטא הגדול ביותר הוא להיות שקט."

להקת השרצים משחררת את השיר הראשון Human Mind
מהאלבום הבא Sadistic Missionaries שיצא בתחילת 2021,
האלבום הוקלט על ידי חזי מנשה.
מיקס ומאסטרינג מיקו הרוניאן
וידאו – מוטי רוקח

מזהים את כל מי שמופיע בקליפ?
כמה אפיפיורים ספרתם?
כמה ראשי ממשלה?
כמה שרים?
כמה להקות מטאל?
כמה אויבים?(שאלה מתחכמת...)
תשריצו לנו בדף הלהקה .

This land,
Great land,
Our land is full of treason,
Religion & greed,
The rape of everything"


לצפיה בקליפ לשיר: Human Mind-Sadistic Missionaries

[ פרסם תגובה חדשה ]
:: חדשות נוספות ::

30/09/2020
בלגן במחנה Fear Factory
לאחר מספר שנים של שמועות על פירוק ההרכב, ולאחר שגיטריסט להקת Fear Factory דינו קאזארס הודיע על פתיחת קמפיין מימון המונים לטובת אלבום חדש של הלהקה – הפתיע שלשום סולן הלהקה הווותיקה Burton C Bell והודיע על עזיבתו את ההרכב:

"אני רואה בעצמי אדם פרטי, שמעדיף להשאיר את העניינים המשפחתיים והעסקיים שלו לעצמו, אני עושה את ההצהרות הפומביות שלי בזהירות, בלי לסטות מהאמת ולמרות שורה של האשמות לא מדויקות מחברי להקה בהווה ובעבר שלקחו חלק בדרמה רעילה שבחרתי לא לקחת בה חלק.
השנים האחרונות היו עינוי, כשחברי הלהקה הללו רומסים את התשוקה שלי תוך גדי מרמה, כתוצאה ישירה מהחמדנות הזאת, השלושה האלה סחבו אותי במערכת המשפט והובילו למערכת התשה שפגעה בי כלכלית. בסופו של דבר השלישה הזו השתלטה על מקור ההכנסה שלי, אבל הם לא יקחו ממני את 30 השנה שלי כלב החיי של המכונה. מדובר במורשת ששום חבר להקה היום או בעבר יכול לקחת ממני.
לאחר הרבה הרהורים החלטתי שאני לא יכול להיות שותף בפרוייקט עם אדם שאני לא סומך עליו או מכבד אותו, ולכן אני מודיע למעריצים על עזיבתי את הלהקה.
ואני הולך להשקיע את כל האנרגיה ותשומת הלב שלי בהרכב Ascension of The Watchers. אני גאה באלבומנו האחרון Aporcrypha – הכתיבה וההקלטות היו תהליך מזככך בשבילי ומסע אומנותי של גדילה שהצית מחדש את אהבתי לכתיבה.
אני רוצה להודות לכל מעריצי על התמיכה שלהם במהלך הקריירה שלי, אני גאה מאד בהישגים שלנו אבל זה הזמן בשבילי לזוז קדימה, ולהסתכל על העתיד בעיניים פתוחות ולב פתוח."

הלהקה עברה דרך מספר של תביעות משפטיות בין חבריה בעבר, כשהמתופף והבסיסט של הלהקה לשעבר תבעו את Bell על תשלום תמלוגים, מה שהוביל להודעה שלו ושל אשתו על פשיטת רגל, ואז גם לסכסוך בין בל לבין הגיטריסט קאזראס כשנראה היה שבל מתכוון להוציא אלבום חדש ללהקה – ללא ידיעתו של קאזראס עצמו.25/09/2020
Tomorrow's Rain משחררים אלבום בכורה!
בשבועות האחרונים האלבום הזה מקשט את הפיד של כל מטאליסט ישראלי. פשוט אי אפשר לפספס את אלבום הבכורה של Tomorrow's Rain - הרכב המטאל של אחד מסנדקי המטאל הישראלי - ישי שוורץ.

האלבום שוחרר וזוכה לביקורת מרשימות בארץ ובעולם, להלן ההודעה הרשמית מטעם ישי שוורץ עצמו:

"רציתי ליצור אלבום שיטלטל את המאזין כמו שאני טולטלתי כששמעתי בפעם הראשונה את "סיפורים מהקופסא"/"אפר ואבק"/האלבום הראשון של החברים של נטאשה או "מנועים קדימה", רציתי להוציא החוצה את הלבה הרותחת הזו כי מי יודע עוד כמה הזדמנויות יהיו לי, אנחנו לא בני 20 והחיים העמידו אותי לא פעם מול קריסות ובשורות איוב, עד כה ניצחתי אבל הדברים האלו חייבים להיות מתועדים, מוקלטים, חקוקים, כי היצירה נשארת תמיד וחיה הרבה לאחר שלא נהיה כאן".

"פחדתי לכתוב בעברית, לא נגעתי בעברית מגיל 18, הוצאתי במשך 15 שנה רק אלבומים בינלאומיים כי חששתי, חששתי להגיד את הדברים בשפה שלי, היה לי נוח להתחפר, קל הרבה יותר לומר את זה באנגלית ולשלוח את זה למגזין בגרמניה וחשוף הרבה יותר לומר את זה בעברית ולשלוח את החומר למבקר מוזיקה מרמת גן, אבל מעבר לכך הרגשתי שהבינלאומי מגן עלי, שאני פוחד להחשף עם תכנים כאלו כאן בארץ, עד שפגשתי את יעקב גלעד שהאמין בכתיבה שלי ועודד אותי עם כל הלב לצאת עם החומרים בעברית ולא לפחד, בזכות השיחות איתו יש תקליט בעברית"

"עם השנים למדתי שאי אפשר להפטר מהשדים הפנימיים שלנו, מהטראומות ומהפצעים, ניתן למזער אותם, לשלוט בהם כמיטב יכולתי, למזער את הנזק, לאמן את המוח לראות את שני חצאי הכוס, אבל אין דבר כזה להיפטר מהם, יש להתמודד מולם עם "ארגז כלים" טוב יותר, דבר נוסף שלימדו אותי השנים הוא שזה לגיטימי לתת ליצרים האלו להשמיע קול כל עוד אני "על ההגה", אם יש לך חלק מלא כאב באישיות, פקעת מורעלת שאתך שנים, דכאון או פוסט טראומה, לא כדאי להתעלם מזה, בואו נחבק את המקום הזה כי הוא חלק מאיתנו ונביט על עצמנו כשלם ולא כחלק בודד, השירים שבאלבום הזה הם דוגמה נהדרת איך לתעל את הכאב לאפיק חיובי ומצמיח במקום להרס עצמי, זה הרבה יותר חשוב מכמה אלבומים אני מוכר או כמה כרטיסים אני מוכר, זה לקום בבוקר ללא התקף חרדה, ללא מחול שדים במוח, ולדעת שאני על ההגה, במקום להרקב במיטה כל היום בואו נכתוב שיר על התחושות האלו, בואו נקליט אותו, בואו נוציא אותו לעולם ונדבר עם אנשים על ההתמודדויות האלו, בואו נחגוג את העוצמה שלנו להתמודד עם זה במקום להלקות את עצמנו על כך שזה קיים בנו"

"הופענו בשנתיים האחרונות עם החומר באנגלית פחות או יותר בלי הפסקה, בבארבי, ברידינג 3, בתמונע, ניגנו עם הרכבים ענקיים כמו פרדייז לוסט אבל ההתרגשות להוציא את החומר הזה בעברית ולנגן גם מול 50 איש את הכאב שלך במילים שלך ובשפה שלך, אי אפשר לתאר את ההבדל"

"עייף, על פסי הרכבת
מחכה לחיבוק שאחר לבוא
שיעטוף אותי מפני הגשם
מפני העולם כולו
מתוך נהר תקוות עולים קולות ההבל
שאל אותם – ושתיקתם דממה
מתוך ענפי הסבך וצמרות העץ
זולג הסבל הנספג באדמה".

חברי הלהקה:

ישי שוורץ: שירה
רפי מור: גיטרות
יוני ביטון: גיטרות
יגל כהן: בס
שירז וייס: קלידים
ניר נקב: תופיםלהאזנה לאלבום המלא, הקליקו כאן

09/09/2020
אורפנדלנד חוגגים עשור ללוחם האור - עדכון!
אחרי תקופה ארוכה שנעדרו מהבמות בגלל המצב, חוזרים היתומים לבמה עם מיקום חדש ותאריך חדש.
להלן ההודעה הרשמית מטעם הלהקה:
"אהלן קהל נפלא שלנו,
* סופית - 22 לספטמבר באמפי וואהל גני יהושע, תל אביב *
אנחנו שמחים לבשר על תאריך ומיקום סופיים לקיום המופע שלנו
(רק סגר מלא ידחה שוב את ההופעה, אך נראה נכון לרגע זה שיהיה בסדר)
כל הכרטיסים שנרכשו עד עתה כשרים כמובן, אתם נדרשים לשים לב למייל שתקבלו מאיתנו עם סימון המושב שלכם במופע.
המופע יתקיים באמפי וואהל שבגני יהושע, תחת כיפת השמיים ובכמות קהל מוגבלת לפי ההנחיות של משרד הבריאות. המקום מרהיב ביופיו, ופתיחת הדלתות תהיה ב 18:00, המופע יתחיל ב20:30 ויסתיים עד השעה 22:00, יש לכם שפע חנייה בחניון הרגיל של פארק הירקון.
עקב ההנחיות אנחנו במכירה סופית של כמה עשרות כרטיסים אחרונים בהחלט!!"


לרכישת כרטיסים - הקישו כאן

06/09/2020
אולריך מציין את Maiden כהשפעה הגדולה
ברעיון נתן לאחרונה לארס אולריך ממטאליקה לשדרן Zane Lowe מאפל מיוזיק – הוא ציין כי ככל הנראה ההשפעה הגדולה ביותר על הלהקה הייתה Iron Maiden, והוא אף סיפר סיפור מעברה של הלהקה:

"ב 1981 בדנמרק הם הופיעו, עוד עם פול דיאנו כסולן, והם היו ממש נחמדים והזמינו אותי לחדר ההלבשה אחרי שעמדתי קפוא מקור מחוץ למופע. הם כנראה, מבחינת להקות הרוק – הלהקה שהכי השפיעה על מטאליקה, היו להם את העטיפות הכי מגניבות, הסיפורים שהם שרו עליהם, היחס למעריצים, הכול היה טוב יותר אצלם, מועדון המעריצים, הכינויים.

בחודשים האחרונים קצת ניסיתי לחזור לכושר, אז אני מנגן עם האלבומים הראשונים של מיידן – הם אימון נהדר לנגן איתם."

בראיון אחר סיפר אולריך כי הלהקה עובדת בימים אלו על חומרים חדשים, עליהם עבדה במהלך כל חודשי הקורונה – ושלאיטו מבשילים לקראת אלבום אולפן חדש.

02/09/2020
Paradise Lost חוזרים לישראל
חברת ההפקות הוותיקה Raven Music הודיעה כי להקת המטאל האגדית Paradise Lost תחזור לישראל להופעה אחת שתתקיים ב 29/11/2021 במועדון הבארבי בתל-אביב.
200 הכרטיסים הראשונים למופע בלבד ימכרו במחיר מוזל של 199 ש"ח לכרטיס.

ההודעה המלאה:

"פרדייז לוסט היא מהלהקות האהובות ביותר על הקהל הישראלי, ואין כמו הכרזה על הופעה חגיגית שלהם כדי להראות את האור בקצה המנהרה, ב 29/11/21 בבארבי זהו ביקורה התשיעי (!!) של הלהקה האהובה בישראל.

הלהקה הבריטית שידועה בקשר ההדוק ורב השנים שלה עם ישראל הופיעה כאן לראשונה ב 1992 לאחר צאת אלבומי המופת Gothic ו Shades Of God במועדון הרוקסן וכמו כן בחיפה וירושלים, בשנת 1994 חזרה הלהקה שגדלה לממדי ענק שוב אל הרוקסן למופע סולד אאוט עם האלבום Icon שהביא אותה למכירות של מיליוני אלבומים בעולם, ב 1996 כשנה לאחר צאת Draconian Times עמוס הלהיטים חזרה הלהקה בשלישית לישראל להופעת סולד אאוט בהאנגר 11 ובשנים 2007 ו 2009 חזרה שוב לישראל להופעות אגדיות במועדון האומן 17 ומועדון הבארבי, ב 2015 פיצצה פרדייז את מועדון הבארבי במופע עם צאת אלבום המופת The Plague Within, ב 2017 חזרה שוב אל המועדון האהוב ומילאה אותו עד אפס מקום וב 2018 עם האלבום Medusa פוצצה שוב "פרדייז" את הבארבי.

"פרדייז" כמו שהיא נקראת על ידי אלפי מעריציה בישראל מגיעה לכאן בקאמבק אדיר שהתחיל ב 2015 והחזיר את הלהקה בענק לצמרת המטאל ועם ארסנל להיטים ענק מכל התקופות ואלבום שנחשב על ידי רבים לאלבום השנה לשנת 2020 ומהווה חזרה לסגנון שאפיין את הלהקה בשנות הזהב שלה ובאלבומים Draconian Times ו Icon, גותיק דום מטאל יפייפה ומלא מלודיות כובשות כשבחזית שירתו של הסולן ניק הולמס שחזר לשיר "גראולינג" כמו בימיו הגדולים בניינטיז."

"פרדייז" מגיעה לישראל לחגיגת כל הלהיטים הגדולים שלה: As I Die, True Belief, Eternal, Gothic, Forever Failure, Pity The Sadness, Embers Fire, The Last Time ועוד ארסנל כבד של להיטי מטאל שכל אחד בתחום מכיר ואוהב."

את המופע תפתח להקת ה Doom Metal המקומית Tomorrow's Rain שהוציאה את אלבומה Hollow בהשתתפות לא אחר מאשר גרג מקינטוש גיטריסט פרדייז לוסט עצמו המתארח באלבום לצד חברי My Dying Bride, Septicflesh, Moonspell ועוד,

ישי שוורץ: "להופיע עם Paradise Lost ולפתוח את המופע זו התרגשות בלתי ניתנת לתיאור, אני יכול לומר בפירוש ש "פרדייז" פתחה לי את השער למוזיקה הזו אי שם ב 1990 והיא אחת הסיבות העיקריות שאני יוצר מוזיקה בתחום הזה ובהרכב הזה, זה סוג של חלום עבורי"
לרכישת כרטיסים

:: שתפו ::
FaceBook MySpace Twitter Email This
:: חיפוש במגזין ::
 
:: סקירות אלבומים ::

Mr. Bungle - The Raging Wrath of the Easter Bunny Demo

Haken - Virus

AC DC – Power Up

Pangéa - Beasts

Evildead – United States Of Anarchy

Kataklysm– Unconquered
>> סקירות נוספות <<

:: עדכונים ::

ראיון:
אלמנטים של תחכום - ראיון עם Kelly Shaefer מלהקת Atheist

כתבה:
בנות, בנות, בנות - על בנות וכלי נגינה בז'אנר המטאל

ראיון:
חלולים בתקופת משבר - ראיון עם חברי להקת Tomorrows Rain

כתבה:
זוועות מטאל Revisited

כתבה:
פרי ביאושים – על אלבומי הבכורה הפחות מוצלחים של הז'אנר

ראיון:
מחזירים את הסיוט – ראיון עם Matt Asselbergs, גיטריסט להקת Nightmare
>> עדכונים נוספים <<
:: אירועים ::
[20/01/2021]
Insomnium live in Tel Aviv
[16/12] אורפנד לנד - לוחם האור חוגג עשור!
[13/03] Samael בהופעה בישראל
[21/03] Sonata Arctica in Israel
[24/04] Dark Funeral בהופעה בישראל !
[19/11] Paradise Lost חוזרת לתל אביב
>> לפרסום בלוח אירועים <<
:: כל הזכויות שמורות © מגזין מטאליסט 2002-2014 ::                                                                                :: אתר זה מיוצג על-ידי אילון, אגרט ושות' עורכי דין ::