Main Menu
Main: Interviews | Articles | News
Reviews: Albums | DVD | Shows
Scene: Events | Photos | Forums
Misc: Updates | Movies | Videos
About: Magazine | The Staff
Advertise: Events | News
DPS
DPS
Feed Us Go Hebrew Visit Our Facebook Page Visit Our MySpace Profile
:: News ::

21/10/2020
Hybrid Theory חוזר למצעדים
20 שנה לאחר הוצאתו – אלבום הבכורה של להקת Linkin Park חזר למצעדי המכירות האמריקאים - עם מכירות של למעלה מ 17 אלף עותקים בשבוע – זאת ע"פ מצעד הבילבורד האמריקאי, הסופר את המכירות המסורתיות של אלבומים, ללא סטרימים והורדות דיגיטליות.

האלבום יצא בדיסק בגרסה מיוחדת לכבוד 20 השנה להוצאתו המקורית, כשהוא כולל בין השאר גם גרסה הכוללת את האלבום בתקליט, ודיסק ובו 12 שירים של הלהקה ו B-Sides שלא שוחררו מעולם. בין השאר הגרסה המורחבת מכילה גם 3 DVD, ספר תמונות נרחב, פוסטר של סולן הלהקה צ'סטר בניגנטון ז"ל – וחומרים נוספים.

האלבום הוא מאלבומי הרוק והמטאל המוכרים בכל הזמנים, עם מכירות של למעלה מ 12 מיליון עותקים בארה"ב בלבד.

[ פרסם תגובה חדשה ]
:: More News ::

15/10/2020
מלקולם יאנג לא הוקלט לחדש
בראיון שנתן לאחרונה אנגוס יאנג, גיטריסט להקת ההארד רוק האגדית AC/DC הוא טירפד השמועות שבאלבומה החדש של הלהקה כלולים קטעים שהוקלטו ע"י אחיו, גיטריסט הלהקה מלקולם יאנג ז"ל, שנפטר ב 2017.
אלבומה החדש של הלהקה – Power Up, צפוי לצאת בחודש הבא – והוא הראשון שלהם בהרכב הנוכחי, הכולל את חזרתו של הסולן בריאן ג'ונסון, יאנג כגיטריסט, אחיינו של יאנג סטיבי יאנג כגיטריסט שני, הבסיסט הוותיק קליף וויליאמס, והמתופף החוזר פיל ראד.
על האלבום החדש יאנג מספר: "ההנהלה שלנו פנתה אלינו ב 2018 ואמרו – בא לכם להקליט אלבום חדש? היה לי הרבה חומר שכתבתי עוד עם מלקולם, שעבדנו עליו במהלך השנים, אז כן – חיברתי את הכול ביחד ואמרתי שנראה מי רוצה להכנס איתנו לאולפן", זה היה נהדר – כי כולם רצו להכנס לזה, היה מגניב להכנס ביחד לאולפן ולהקליט עוד שירי רוק נ' רול שהעולם ישמע"
לגבי השמועות שמלקולם יאנג הספיק להקליט גיטרה לאלבום – מגיב יאנג "התרומה שלו לאלבום היא בכתיבה, שהוא עשה איתי, וכמובן הוא היה איתנו ברוחו, תמיד תרגיש אותו שם, הוא שם, במיוחד איתי – הוא תמיד חלק מהמחשבות שלי, אני תמיד חושב עליו, כמו כולם בלהקה"

02/10/2020
קליפ ושיר חדש ל Spawn Of Evil !
אז מסתבר שיש בכל זאת משהו טוב שיצא מהתקופה הזו, שיר חדש ובועט לשרצים, הנה ההודעה הרשמית ששחררה הלהקה:

"בתקופה מרושעת של מגיפות,
הנשלטות על ידי שחיתויות ותאוות בצע,
החטא הגדול ביותר הוא להיות שקט."

להקת השרצים משחררת את השיר הראשון Human Mind
מהאלבום הבא Sadistic Missionaries שיצא בתחילת 2021,
האלבום הוקלט על ידי חזי מנשה.
מיקס ומאסטרינג מיקו הרוניאן
וידאו – מוטי רוקח

מזהים את כל מי שמופיע בקליפ?
כמה אפיפיורים ספרתם?
כמה ראשי ממשלה?
כמה שרים?
כמה להקות מטאל?
כמה אויבים?(שאלה מתחכמת...)
תשריצו לנו בדף הלהקה .

This land,
Great land,
Our land is full of treason,
Religion & greed,
The rape of everything"


לצפיה בקליפ לשיר: Human Mind-Sadistic Missionaries

30/09/2020
בלגן במחנה Fear Factory
לאחר מספר שנים של שמועות על פירוק ההרכב, ולאחר שגיטריסט להקת Fear Factory דינו קאזארס הודיע על פתיחת קמפיין מימון המונים לטובת אלבום חדש של הלהקה – הפתיע שלשום סולן הלהקה הווותיקה Burton C Bell והודיע על עזיבתו את ההרכב:

"אני רואה בעצמי אדם פרטי, שמעדיף להשאיר את העניינים המשפחתיים והעסקיים שלו לעצמו, אני עושה את ההצהרות הפומביות שלי בזהירות, בלי לסטות מהאמת ולמרות שורה של האשמות לא מדויקות מחברי להקה בהווה ובעבר שלקחו חלק בדרמה רעילה שבחרתי לא לקחת בה חלק.
השנים האחרונות היו עינוי, כשחברי הלהקה הללו רומסים את התשוקה שלי תוך גדי מרמה, כתוצאה ישירה מהחמדנות הזאת, השלושה האלה סחבו אותי במערכת המשפט והובילו למערכת התשה שפגעה בי כלכלית. בסופו של דבר השלישה הזו השתלטה על מקור ההכנסה שלי, אבל הם לא יקחו ממני את 30 השנה שלי כלב החיי של המכונה. מדובר במורשת ששום חבר להקה היום או בעבר יכול לקחת ממני.
לאחר הרבה הרהורים החלטתי שאני לא יכול להיות שותף בפרוייקט עם אדם שאני לא סומך עליו או מכבד אותו, ולכן אני מודיע למעריצים על עזיבתי את הלהקה.
ואני הולך להשקיע את כל האנרגיה ותשומת הלב שלי בהרכב Ascension of The Watchers. אני גאה באלבומנו האחרון Aporcrypha – הכתיבה וההקלטות היו תהליך מזככך בשבילי ומסע אומנותי של גדילה שהצית מחדש את אהבתי לכתיבה.
אני רוצה להודות לכל מעריצי על התמיכה שלהם במהלך הקריירה שלי, אני גאה מאד בהישגים שלנו אבל זה הזמן בשבילי לזוז קדימה, ולהסתכל על העתיד בעיניים פתוחות ולב פתוח."

הלהקה עברה דרך מספר של תביעות משפטיות בין חבריה בעבר, כשהמתופף והבסיסט של הלהקה לשעבר תבעו את Bell על תשלום תמלוגים, מה שהוביל להודעה שלו ושל אשתו על פשיטת רגל, ואז גם לסכסוך בין בל לבין הגיטריסט קאזראס כשנראה היה שבל מתכוון להוציא אלבום חדש ללהקה – ללא ידיעתו של קאזראס עצמו.25/09/2020
Tomorrow's Rain משחררים אלבום בכורה!
בשבועות האחרונים האלבום הזה מקשט את הפיד של כל מטאליסט ישראלי. פשוט אי אפשר לפספס את אלבום הבכורה של Tomorrow's Rain - הרכב המטאל של אחד מסנדקי המטאל הישראלי - ישי שוורץ.

האלבום שוחרר וזוכה לביקורת מרשימות בארץ ובעולם, להלן ההודעה הרשמית מטעם ישי שוורץ עצמו:

"רציתי ליצור אלבום שיטלטל את המאזין כמו שאני טולטלתי כששמעתי בפעם הראשונה את "סיפורים מהקופסא"/"אפר ואבק"/האלבום הראשון של החברים של נטאשה או "מנועים קדימה", רציתי להוציא החוצה את הלבה הרותחת הזו כי מי יודע עוד כמה הזדמנויות יהיו לי, אנחנו לא בני 20 והחיים העמידו אותי לא פעם מול קריסות ובשורות איוב, עד כה ניצחתי אבל הדברים האלו חייבים להיות מתועדים, מוקלטים, חקוקים, כי היצירה נשארת תמיד וחיה הרבה לאחר שלא נהיה כאן".

"פחדתי לכתוב בעברית, לא נגעתי בעברית מגיל 18, הוצאתי במשך 15 שנה רק אלבומים בינלאומיים כי חששתי, חששתי להגיד את הדברים בשפה שלי, היה לי נוח להתחפר, קל הרבה יותר לומר את זה באנגלית ולשלוח את זה למגזין בגרמניה וחשוף הרבה יותר לומר את זה בעברית ולשלוח את החומר למבקר מוזיקה מרמת גן, אבל מעבר לכך הרגשתי שהבינלאומי מגן עלי, שאני פוחד להחשף עם תכנים כאלו כאן בארץ, עד שפגשתי את יעקב גלעד שהאמין בכתיבה שלי ועודד אותי עם כל הלב לצאת עם החומרים בעברית ולא לפחד, בזכות השיחות איתו יש תקליט בעברית"

"עם השנים למדתי שאי אפשר להפטר מהשדים הפנימיים שלנו, מהטראומות ומהפצעים, ניתן למזער אותם, לשלוט בהם כמיטב יכולתי, למזער את הנזק, לאמן את המוח לראות את שני חצאי הכוס, אבל אין דבר כזה להיפטר מהם, יש להתמודד מולם עם "ארגז כלים" טוב יותר, דבר נוסף שלימדו אותי השנים הוא שזה לגיטימי לתת ליצרים האלו להשמיע קול כל עוד אני "על ההגה", אם יש לך חלק מלא כאב באישיות, פקעת מורעלת שאתך שנים, דכאון או פוסט טראומה, לא כדאי להתעלם מזה, בואו נחבק את המקום הזה כי הוא חלק מאיתנו ונביט על עצמנו כשלם ולא כחלק בודד, השירים שבאלבום הזה הם דוגמה נהדרת איך לתעל את הכאב לאפיק חיובי ומצמיח במקום להרס עצמי, זה הרבה יותר חשוב מכמה אלבומים אני מוכר או כמה כרטיסים אני מוכר, זה לקום בבוקר ללא התקף חרדה, ללא מחול שדים במוח, ולדעת שאני על ההגה, במקום להרקב במיטה כל היום בואו נכתוב שיר על התחושות האלו, בואו נקליט אותו, בואו נוציא אותו לעולם ונדבר עם אנשים על ההתמודדויות האלו, בואו נחגוג את העוצמה שלנו להתמודד עם זה במקום להלקות את עצמנו על כך שזה קיים בנו"

"הופענו בשנתיים האחרונות עם החומר באנגלית פחות או יותר בלי הפסקה, בבארבי, ברידינג 3, בתמונע, ניגנו עם הרכבים ענקיים כמו פרדייז לוסט אבל ההתרגשות להוציא את החומר הזה בעברית ולנגן גם מול 50 איש את הכאב שלך במילים שלך ובשפה שלך, אי אפשר לתאר את ההבדל"

"עייף, על פסי הרכבת
מחכה לחיבוק שאחר לבוא
שיעטוף אותי מפני הגשם
מפני העולם כולו
מתוך נהר תקוות עולים קולות ההבל
שאל אותם – ושתיקתם דממה
מתוך ענפי הסבך וצמרות העץ
זולג הסבל הנספג באדמה".

חברי הלהקה:

ישי שוורץ: שירה
רפי מור: גיטרות
יוני ביטון: גיטרות
יגל כהן: בס
שירז וייס: קלידים
ניר נקב: תופיםלהאזנה לאלבום המלא, הקליקו כאן

09/09/2020
אורפנדלנד חוגגים עשור ללוחם האור - עדכון!
אחרי תקופה ארוכה שנעדרו מהבמות בגלל המצב, חוזרים היתומים לבמה עם מיקום חדש ותאריך חדש.
להלן ההודעה הרשמית מטעם הלהקה:
"אהלן קהל נפלא שלנו,
* סופית - 22 לספטמבר באמפי וואהל גני יהושע, תל אביב *
אנחנו שמחים לבשר על תאריך ומיקום סופיים לקיום המופע שלנו
(רק סגר מלא ידחה שוב את ההופעה, אך נראה נכון לרגע זה שיהיה בסדר)
כל הכרטיסים שנרכשו עד עתה כשרים כמובן, אתם נדרשים לשים לב למייל שתקבלו מאיתנו עם סימון המושב שלכם במופע.
המופע יתקיים באמפי וואהל שבגני יהושע, תחת כיפת השמיים ובכמות קהל מוגבלת לפי ההנחיות של משרד הבריאות. המקום מרהיב ביופיו, ופתיחת הדלתות תהיה ב 18:00, המופע יתחיל ב20:30 ויסתיים עד השעה 22:00, יש לכם שפע חנייה בחניון הרגיל של פארק הירקון.
עקב ההנחיות אנחנו במכירה סופית של כמה עשרות כרטיסים אחרונים בהחלט!!"


לרכישת כרטיסים - הקישו כאן

:: Share ::
FaceBook MySpace Twitter Email This
:: Search ::
 
:: Album Reviews ::

Mr. Bungle - The Raging Wrath of the Easter Bunny Demo

Haken - Virus

AC DC – Power Up

Pangéa - Beasts

Evildead – United States Of Anarchy

Kataklysm– Unconquered
>> סקירות נוספות <<

:: Updates ::

ראיון:
אלמנטים של תחכום - ראיון עם Kelly Shaefer מלהקת Atheist

כתבה:
בנות, בנות, בנות - על בנות וכלי נגינה בז'אנר המטאל

ראיון:
חלולים בתקופת משבר - ראיון עם חברי להקת Tomorrows Rain

כתבה:
זוועות מטאל Revisited

כתבה:
פרי ביאושים – על אלבומי הבכורה הפחות מוצלחים של הז'אנר

ראיון:
מחזירים את הסיוט – ראיון עם Matt Asselbergs, גיטריסט להקת Nightmare
>> עדכונים נוספים <<
:: Events ::
[13/03/2021]
Samael בהופעה בישראל
[16/12] אורפנד לנד - לוחם האור חוגג עשור!
[20/01] Insomnium live in Tel Aviv
[21/03] Sonata Arctica in Israel
[24/04] Dark Funeral בהופעה בישראל !
[19/11] Paradise Lost חוזרת לתל אביב
>> לפרסום בלוח אירועים <<
:: All Rights Reserved © Metalist Magazine 2002-2014 ::                                                       ::::