תפריט ראשי
ראשי: ראיונות | כתבות | חדשות
סקירות: אלבומים | DVD | הופעות
סצינה: אירועים | תמונות | פורומים
שונות: עדכונים | סרטים | וידאו
אודות: המגזין | צוות האתר
פרסום: אירוע \ באנר | חדשות
DPS
DPS
Feed Us Go English Visit Our Facebook Page Visit Our MySpace Profile
:: חדשות ::

18/01/2021
מנהיג Iced Earth נעצר
ג'ון שייפר, גיטריסט ומנהיג להקת המטאל האמריקאית Iced Earth, הסגיר עצמו אתמול ל FBI, לאחר שנרשם כחשוד נמלט עקב השתתפותו בהסתערות תומכי טראמפ על גבעת הקפיטול בוושינגטון.
ע"פ דיוחים עדכניים, נראה כי שייפר צולם כשהוא אוחז ב "ספריי דובים", ספרי פלפל אשר נמכר בחנויות לציוד טיולים ומשמש להרחקה של דובים תוקפניים, ונחשב לחזק יותר מספריי ההגנה העצמית הנמכר לשימוש כנגד בני אדם. ע"פ ההאשמות שייפר ואחרים השתמשו בספריי כנגד השוטרים שניסו להגן מפריצת ההמון.
בהודעת המשטרה הרשמית נמסר: "ג'ון שייפר, תושב קולומבוס אינדיאנה, נעצר בהקשר לתקרית ב 6 בינואר בגבעת הקפיטל, יש נגדו 6 כתבי אישום על לקיחת חלק באלימות פיזית במקום, וישנן עדויות כי הוא מהמתפרעים שהתיזו על השוטרים במקום ספריי דובים."

בהודעה שפרסמו חברי הלהקה האחרים נמסר: "אנחנו בהחלט לא תומכים במהומות או במעשי אלימות שהמתפרעים ביצעו בתקרית ב 6 בינואר, אנחנו מקווים שכל אלו שהיו מעורבים יובאו לצד ויחקרו על מעשיהם"

[ פרסם תגובה חדשה ]
:: חדשות נוספות ::

03/01/2021
אלבום בכורה להרכב הישראלי - Methods
הרכב האלטרנטיב מטאל Methods מוציא אלבום בכורה להאזנה. ההרכב מורכב מ:
מקס סולבולב על גיטרה ושירה
ולדי אגרונוב על התופים
וגרג פרל (היהודים) על בס ושירה.
מהלהקה נמסר שתהליך הכתיבה לאלבום Parallel הטרי החלו עוד לפני קום ההרכב וחלק מהחומרים וההרכב החל בהליך ההקלטות כבר לפני 3 שנים. Methods באה לפצוח את 2021 עם מוסיקת רוק כבד מקורית, מגוונת ואווירתית שמשלבת מורכבות לצד ריפים בועטים."


להאזנה לאלבום בשלל הפלטפורמות האפשריות

31/12/2020
אראלו משחררים סינגל חדש!
הרכב הבלאק המזרח תיכוני אראלו משחררר שיר חדש עם כניסת השנה האזרחית החדשה, הנה ההודעה הרשמית מטעם הלהקה:

"אנחנו שמחים ונרגשים להודיע שאחרי שנה וחצי מצאת אלבומנו האחרון
"אין עולם" ,סיימנו לכתוב אלבום חדש בימים אלו, ולהציג את הסינגל הראשון מתוכו בגרסת דמו ראשונה בשם "Satanic Spirit".

דרך ארוכה עוד לפנינו למרות שהצלחנו במגבלות השנה האחרונה לכתוב אלבום מלא. זו גרסה ראשונה של השיר ,ואנחנו עובדים בימים אלו על הכנות הפרי פרוקדשן לאלבום המלא, ובהמשך תחת תנאי הוירוס העולמי גם להקליט את האלבום.

שם האלבום,תאריך הוצאה ושם חברת התקליטים שתהיה מאחורינו תתפרסם בקרוב.
צילום והקלטה: the urban cut studio Jerusalem
מאסטרינג: דורי בר אור"


לצפיה בקליפ לשיר Satanic Spirit - החל מחצות ה 01/01/2021

27/12/2020
ההוף מדבר על שיר המטאל
דויד האסלהוף, כוכב סדרות שנות השמונים Knight Rider ו Baywatch, סיפר לאחרונה בראיון לפודקסט של Bryan Reesman על שיר המטאל הראשון שהקליט אי פעם כזמר – כסולן אורח של הרכב המטאל Cuestack.

בראיון סיפר האסלהוף כי בעבר כבר הופיע לצד מספר ענקי מטאל במסגרת פסטיבלים שונים, ונזכר כי בשנת 2014 עלה להופיע בפסטיבל מוזיקה באוסטריה מיד אחרי Iron Maiden:

"אנחנו עושים הופעות ענק כאלה, של 65 אלף איש – בדרך כלל בימי ההולדת, וזו הופעה בסגנון שנות השמונים. באותה שנה אמרו לי – אתה מופיע אחרי Iron Maiden, נדהמתי – אני אחרי מיידן? הקהל ילך!
אבל הוא לא, להיפך, הם באו גם מבימות אחרות כדי לראות את ההופעה שלי, זה היה מדהים, זה ככה גם בנורבגיה – כשקהל מטאל מתחיל לדקלם Hoff! Hoff!, במשך דקות ארוכות."
כשנשאל איך הגיע להקליט את שיר המטאל עם הלהקה הוא מספר – "חבר הלהקה Martin Kames אחראי ל Video Art בהופעות שלי, הוא עושה עבודה מדהימה, ובזמנו שאל אותי אם מתאים לי להקליט שיר מטאל. אהבתי את השיר, חיבבתי את הח'ברה וזו בעצם הייתה מלאכה של אהבה לקהל המטאל, זה יהיה משעשע לראות קהל מטאליסטים מחופש להאסלהוף, משתכר, ואז אולי יהיה לי גם קהל מטאל.. אני בעצמי מעריץ שנים של מטאליקה ושל מיידן. תמיד האזנתי יותר לרוק נ' רול מאשר למטאל, אבל אהבתי את השיר, זה מבחינתי רוק נ' רול, אני אוהב מוזיקה רועשת."


לצפייה בקליפ לשיר

22/12/2020
Prey For Nothing משחררים אלבום חדש.
נדמה שהרכב הדת' הזה לא זקוק להקדמה, אבל אלבום רביעי בהחלט מצדיק הקדמה שכזו, אז קבלו:
Prey For Nothing הם הרכב דת' טכני ומלודי שהוקם בשנת 2006 ומאז שחרר שלושה אלבומי אולפן מלאים ושני EPים.
ובימים אלו ממש, עומד ההרכב לשחרר את אלבום המלא הרביעי: "Kivshan".

להלן ההודעה הרשמית מטעם הלהקה:
"אנחנו מתרגשים ממש לפני שחרור האלבום הרביעי שלנו. תהליך יצירת האלבום היה מאמץ משותף של חברי ההרכב הותיקים ומייסדיו לצד חברי ההרכב החדשים. התוצאה שיצר החיבור הזה הוא אלבום מתקדם יותר - התוצאה המתבקשת כאשר אנחנו מתבססים על הסגנון המוכר שלנו ולוקחים אותו אל פסגות היצירתיות חדשות.

הטקסטים של האלבום נכתבו על רקע התקופה הנוכחית, על רקע תהליך התדרדרות החברה הישראלית, תהליך שבו הציבור בישראל מפולג, משוסע וזוכה להתעלמות מופגנת מצד גורמי השלטון במדינה.

בהתחשב בנסיבות הקיימות, זה לא ממש מפתיע ש "כבשן" הפך להיות מעין אלבום מחאה המשלב סיפורים אודות האתוס הישראלי ומבקר את אותו האתוס בעת ובעונה אחת. מאז תקופת התנ"ך ועד לתקופת הציונות - הנסיון לצבוע את המיתולוגיות ההיסטוריות שלנו בצבעים מחמיאים נידון מראש לכשלון. אלו שיקראו את המילים אלו ויבחרו לראות בהן דה-לגיטימציה למדינה שלנו צריכים להבין שתפקידה של מחאה הוא להצביע על הפגמים כדי לתקן אותם, לא כדי לסתור את עצם קיומה של המדינה, חלילה.

האלבום מסתיים בשיר “The Pinnacle”, אפוס המחולק לארבעה פרקים נפרדים המתאר גרסה מעוותת ואפלה במיוחד של "ארבעה בפרדס" - המתאר אגדה אודות ארבעה רבנים הנכנסים ביחד ל"פרדס", כלומר גן-עדן, כשבסופו של דבר רק אחד מהם מצליח לצאת ללא פגע - רבי עקיבא. במקרה הזה ובהתאם לז'אנר, רבי עקיבא שלנו הוא דמות אפלה ומטורפת.
ארבעת חלקי “The Pinnacle”, כמו האלבום כולו, מציגים את פסגת היצירה שלנו, רקחנו ביחד תערובת מושלמת הכוללת את ה.פ לאבקראפט והרמב"ם, את מטאליקה לצד At the gates ואת סיפורי התנ"ך לצד האתוס היהודי המודרני -תערובת שתחשוף את ההווה הרקוב והמפורר בו אנחנו חיים"

רשימת השירים באלבום:
1. Angels of Atheism
2. The Sword Devours
3. Ocean of Tar
4. Each Other's Throats
5. Kivshan
6. The Pinnacle - part 1 (Peshat)
7. The Pinnacle - part 2 (Remez)
8. The Pinnacle - part 3 (Derash)
9. The Pinnacle - part 4 (Sod)


לעמוד הרשמי של הלהקה בפייסבוק

17/12/2020
סאבטרניאן הוכרזו כהדליינרים בפסטיבל מטאל בינלאומי
להקת הפרוג מטאל\מוזיקת עולם הישראלית Subterranean Masquerade הוכרזה כהדליינרית בפסטיבל הפרוג הגרמני Progspace אשר יקיים את מהדורת החגים שלו אונליין בתאריכים 18-19 לדצמבר, בסוף השבוע הקרוב ממש.
ההופעה תשודר באתר הפסטיבל בחינם ואת סאברטניאן הישראלים יחממו הרכבי פרוג מכל העולם, ביניהם novena להקתו החדש של Ross Jennings סולן להקת Haken וזמר הפרוג הבריטי Damien Wilson.
ההופעה של סאבטרניאן מסקרייד תהיה הראשונה והאחרונה של ההרכב לשנת 2020 ותכלול חומרים חדשים מאלבומם המתקרב Mountain Fever אשר יצא לאור ב2021 בלייבל האמריקאי Sensory Records.

ההופעה תתקיים ב18.12 , יום שישי הקרוב בשעה 21:00.


לצפייה בהופעה בחינם, לחצו כאן

:: שתפו ::
FaceBook MySpace Twitter Email This
:: חיפוש במגזין ::
 
:: סקירות אלבומים ::

Therion - Leviathan I

Dark Tranquillity – Moment

Black Crown Initiate - Violent Portraits of Doomed Escape

Wolf - Feeding The Machine

Deftones - Ohms

Sodom – Genesis XIX
>> סקירות נוספות <<

:: עדכונים ::

כתבה:
המלצות המטאל של מיאסניקוב ינואר 2021

כתבה:
הפנינים האבודות – על אלבומי ה Thrash שנעלמו

כתבה:
אלבומי ינואר 2021 באקסטרים

כתבה:
מגפת אלבומי השנה 2020

כתבה:
צוות מטאליסט מסכם - 2020 במטאל הישראלי

כתבה:
סיכום שנה מצולם - צלמי מגזין מטאליסט מסכמים את השנה שלהם בתמונות
>> עדכונים נוספים <<
:: אירועים ::
[27/10/2021]
Tiamat - בהופעה אחת בישראל
[17/03] Sonata Arctica in Israel
[12/05] Insomnium live in Tel Aviv
[19/11] Paradise Lost חוזרת לתל אביב
>> לפרסום בלוח אירועים <<
:: כל הזכויות שמורות © מגזין מטאליסט 2002-2014 ::                                                                                :: אתר זה מיוצג על-ידי אילון, אגרט ושות' עורכי דין ::