Main Menu
Main: Interviews | Articles | News
Reviews: Albums | DVD | Shows
Scene: Events | Photos | Forums
Misc: Updates | Movies | Videos
About: Magazine | The Staff
Advertise: Events | News
PFN
Epica
Feed Us Go Hebrew Visit Our Facebook Page Visit Our MySpace Profile
:: News ::

16/04/2017
עדכון חדש לגבי ההקלטות של אורפנד לנד
להקת המטאל הישראלית המצליחה אורפנד לנד שחררה היום באופן בלעדי למגזין מטאליסט עדכון על הקלטות אלבומה החדש - הקורם עור וגידים בימים אלו:

"אנחנו מתקדמים בצעדי ענק בהקלטות האלבום החדש. עידן אמסלם כמעט סיים להקליט את תפקידי הבוזוקי באולפן ההקלטות שלו Black Knob, וזה נשמע גדול מהחיים. עוד עדכונים על מה שקורה מאחרי הקלעיים יגיעו ממש בקרוב.

[ פרסם תגובה חדשה ]
:: More News ::

12/04/2017
שיר חדש לJack the envious
הרכב הPost Hardcore המקומי - Jack the envious, משחרר סינגל חדש באופן בלעדי למגזין "מטאליסט" מתוך הEP שאמור לראות אור בתקופה הקרובה.
"רוב השירים שלנו מנסים לתת למאזינים חוויה אישית\פרטית, אבל לא סתם, אלא חוויה שכל אחד יכול להזדהות איתה ולזהות קטעים מתוכה בחוויה האישית שלו." מוסר ניר פרלמן, סולן הלהקה.
"אחנו חושבים שהשיר הזה עושה את העבודה הזו בצורה טובה יותר משירים אחרים.
השיר הזה מדבר על המאבק הקיים בחברה המודרנית, המאבק המתמיד שבו אנשים עושים דברים שברורים מאליהם שאינם נכונים ולאט לאט הופכים מעוולה פרטית למשהו נרחב וגלובלי יותר, השיר לא מנסה לבקר את התופעה יותר מאשר להדהד ולשקף את הצביעות שנמצאת בכולנו."

"אחרי שנה פעילה במיוחד בישראל, החלטנו לעבור ללונדון כדי לנסות ולהגיע עם המוזיקה שלנו מעבר לגבולות ארצנו הקטנה, אנחנו משחררים את הסינגל הזה ואת הEP העתידי מלונדון, מקווים שתאהבו."לצפיה בקליפ לשיר- Begging For More

06/04/2017
מפיק וכותב Savatage נפטר
פול אוניל, המפיק האגדי של להקת Savatage ומי שכתב עימה חלק ניכר משיריה המוכרים ביותר, נפטר אמש והוא בן 61 בלבד. אוניל החל את הקריירה שלו עם Savatage ב 1987 עם האלבום Hall Of The Mountain King, והמשיך עמה לאורך כל הקריירה כשהוא הופך להיות פעיל יותר במהלך השנים בתפקיד כותב בהרכב.

ב 1996 הקים אוניל עם חברי Savatage את פרויקט המטאל הסימפוני Trans-Siberian Orchestra, המנגן שירי חג נוצרים אמריקאים בעיבודי רוק כבדים, והפך את הפרויקט לאחת מלהקות ההופעות המוכרות ביותר בארה"ב שמכרה מיליוני עותקים מאלבומיה ומכרה כמות אדירה של כרטיסים לסיבובי ההופעות שלה.
ע"פ נתונים רשמיים TSO ביצעה כ 1800 הופעות, לפני כ 14 מיליון רוכשי כרטיסים, מכרה למעלה מ 12 מיליון אלבומים ו DVD, והכניסה סכום עתק של 625 מיליון דולר.

בין המוזיקאים שניגנו בהרכב נמנים חברי Savatage זאק סטיבנס, כריס קאפרי, אל פיטרלי וג'ף פלייט, וכן מוזיקאים אחרים כגון אלכס סקולניק מ Testament, והסולנים ראסל אלן מ Symphny X, מאתס לוון מ Therion ורבים אחרים.

05/04/2017
The Black Dhalia Murder לתמונע
מהפקת הופעתה של להקת המטאל האמריקאית The Black Dahlia Murder בישראל נמסר כי ההופעה עוברת מיקום - למועדון התמונע:

"לצערינו עקב עומס ההופעות מסביב או עקב טעות שלנו בהערכת הפוטנציאל של הלהקה בישראל נוצר מצב שהמופע לא יוכל להתקיים בבארבי היות ועד כה נמכרו 90 כרטיסים בלבד.

אמנם יש עוד 3 חודשים עד המופע אך נסיון של 20 שנה בענף והכרת התחום בארץ מלמד אותנו כשנמכרים 80 כרטיס ביום הראשון ומאז כרטיסים בודדים: יש לצפות לכ 250 איש במופע מסוג זה.

העלויות של הלהקה גדולות ויקרות, אך ביטול לא עמד על הפרק, בכל מקרה מדובר בהפסד גם אם נמכור את כל הכרטיסים בתאטרון תמונע והמופע יהיה סולד אאוט:

גם אז נספוג הפסד שמתקרב לכעשרים אלף שקל, כך שההליכה לתאטרון תמונע היא בגדר הקטנת הנזק וצמצום הפסד שיכל היה להיות גדול הרבה יותר.

עדיף לנו לקיים את המופע הזה, לתת את התמורה לאותם 250 איש שיגיעו לשם, לספוג את ההפסד ולהמשיך הלאה למופע הבא.

יכול להיות שהז`אנר הזה אינו חזק בארץ כמו שנראה כלפי חוץ, ויתכן שאנחנו שגינו בהערכה, בכל אופן המצב הינו נתון ואנו משתפים אתכם בכל כרגיל"

כרטיסים שנקנו למועדון הבארבי – כוחם יפה לתאטרון תמונע.

05/04/2017
עלילות Ghost והתביעה הגדולה
לאחר השנה האחרונה, ומה שהסתבר כפיטורין החד-צדדים של כל ההרכב של להקת Ghostמלבד הסולן Papa Emeritus (המוזיקאי השבדי Tobias Forge), עכשיו מגיעה התביעה של חברי ההרכב לשעבר כנגדו על הלנת תשלומים ותמלוגים במהלך השנים שלהם בהרכב.

בכתב התביעה שהוגש ע"י 4 חברי הלהקה לשעבר, הם דורשים גילוי של חומרים פיננסים הנוגעים לרווחי הלהקה, תחת איום בקנס של 22 אלף דולר כנגד Forge באם לא יחשוף החומרים.

ע"פ חברי הלהקה לשעבר, Forge ניהל הלהקה ללא שום השתתפות של חברי ההרכב, למרות שבמקור חברי ההרכב היו אמורים להיות שותפים מלאים בלהקה, לפי התביעה חברתו של Forge גבתה את כל ההכנסות של הלהקה, כולל ממכירות מרץ' ורשיונות שימוש, תוך שהוא טוען כי הלהקה לא רווחית. ב 2012 קיבלו חברי הלהקה תשלום כספי חד פעמי מ Forge, שע"פ התביעה עשה זאת "תחת לחץ" תוך שהוא ממשיך לטעון שאין ללהקה כסף.

פעמיים ב 2016 טוענים חברי הלהקה כי סירבנו לחתום על חוזה שהם הגדירו כ "חוזה עבדות", וכותבים כי "היחסים בין מנהיג הלהקה לשאר החברים הפכו לקרירים ביותר".

Forge עצמו סירב להגיב על התביעה מכיוון שמדובר ב "נושא משפטי פתוח".

03/04/2017
גיטריסט Genesis מנגן עם Orphaned
בידיעה שפורסמה לראשונה אתמול, נמסר כי סטיב האקט, הגיטריסט האגדי של להקת הפרוג-רוק הבריטית Genesis, ישתתף כנגן באלבומה החדש של הלהקה, ואילו סולן הלהקה קובי פרחי ישיר כסולן אורח ב The Night Siren, אלבום הסולו החדש של האקט.

ע"פ ההודעה, היה זה האקט שפנה לפרחי כדי שישתתף באלבום החדש, הוא חיפש אמנים שפועלים למען שלום בין עמים, והגיע לאורפנד לנד ולזמרת מירה עווד שתשיר גם באלבומו.

פרחי ישיר בשיר West To East באלבום, ואילו האקט כבר הקליט קטעי נגינה שיכללו באלבומה החדש של אורפנד, ששמו והקונפסט שמאחריו יפורסמו בקרוב.
"אני ממש נרגש שקובי שר באחד השירים באלבום" אמר האקט, "הקול שלו נשמע יפה ומיסטי בשיר, זה גם היה מרגש באותה מידה ולנגן סולו באלבום של הלהקה, שיש בו ווייב נהדר."

פרחי עצמו מספר: "זה מרגש שהאקט חיפש מוזיקאים שמנסים ועושים שינויי וכך הגיע אלי", "ומרגש בשבילי שהקול שלי ישאר לתמיד כחלק משיר שלו, זה היה כבוד אדיר וחלום שהתגשם, משהו שאוכל לספר לילדים ולנכדים בבוא הזמן, אני גם שמח שגייסתי את מירה עווד המדהימה לזה, ושגם היא התגייסה לפרויקט"
בשולי הדברים פרחי מספר למגזין מטאליסט: "הוא,אשכרה הציע לי כסף להשתתף באלבום שלו, או במקום - שהוא לנו סולו. מה זה כסף לעומת סולו שלך באלבום שלנו? סולו שלך באלבום שלנו זה דבר שירשם בספרי ההיסטוריה."

:: Share ::
FaceBook MySpace Twitter Email This
:: Search ::
 
:: Album Reviews ::

Dumal - The Lesser God

Dezperados - Call Of The Wild

Frowning - Extinct

Immolation - Atonement

Saille – Gnosis

King of Asgard - Taudr
>> סקירות נוספות <<

:: Updates ::

ביקורת סרט:
הנוסע השמיני: קובננט

סקירת הופעה:
מעבר לרעלה - סקירת הופעתן של Orpheus Blade ו-Venus In Fear בתל אביב

סקירת הופעה:
Neal Morse Band בתל אביב

כתבה:
בתולת הברזל במנצ'סטר - על הופעתה של Iron Maiden

ראיון:
אימא-זאבה Orpheus Blade

אלבום קלאסי:
Annihilator - Never, Neverland
>> עדכונים נוספים <<
:: Events ::
[22/07/2017]
Magen
[03/06] Sinnery חוגגים שנה לאלבום הבכורה
[05/06] Tarja בישראל
[08/06] ChaoSummer
[14/06] Epica בישראל
[28/06] Blind Guardian בישראל
[29/06] The Black Dahlia Murder בישראל
[18/07] Sanctuary בישראל
[31/08] מחווה לSystem Of A Down
>> לפרסום בלוח אירועים <<
:: All Rights Reserved © Metalist Magazine 2002-2014 ::                                                       ::::