Main Menu
Main: Interviews | Articles | News
Reviews: Albums | DVD | Shows
Scene: Events | Photos | Forums
Misc: Updates | Movies | Videos
About: Magazine | The Staff
Advertise: Events | News
PFN
graspop
Feed Us Go Hebrew Visit Our Facebook Page Visit Our MySpace Profile
:: News ::

08/05/2017
גרסאות שירי ילדים ל Mastodon
חברת המוזיקה Twinkle Twinkle little Rock Star, המתמחה בגרסאות לתינוקות של שירי רוק ומטאל ידועים, שחררה אלבום בשם Lullaby Versions Of Mastodon, הכוללים גרסאות שירי ערש לתינוקות של כמה משירה הגדולים של הלהקה האמריקאית.

בעבר הנפיקה החברה גרסאות שכאלו לשירים של להקות כגון A Perfect Circle, AC DC, Alice In Chains ו Anthrax בין השאר.


להאזנה לשיר מהאלבום

[ פרסם תגובה חדשה ]
:: More News ::

03/05/2017
להקת Nile להופעה ראשונה בישראל
חברת ההפקות רייבן מיוזיק הודיעה כי להקת הדת' מטאל האמריקאית האגדית Nile תגיעה לראשונה לישראל - להופעה אחת שתתקיים ב 8 לאוגוסט במועדון התמונע בתל אביב:

"בפעם הראשונה בישראל – הפרעונים מגיעים לתל אביב ! אגדת המטאל מארה"ב NILE מגיעה להופעה אחת ומוגבלת ל 300 מומיות (סליחה... כרטיסים) בתאטרון תמונע בתל אביב.

המוזיקה של NILE ידועה בשילוב הקטלני של טכניקה ברמה הגבוהה ביותר ומנגד ברוטליות ואווירה, לאורך 8 אלבומי סטודיו וקריירה שהחלה ב 1993 מיקמה Nile את עצמה בחוד החנית של הדת` מטאל לצד להקות כגון Morbid Angel, Behemoth, Cannibal Corpse ו Deicide.
אך ב Nile יש משהו אחר, ב Nile משתלבים המדבר, החום, מצרים העתיקה ומיסטיקה קדומה בצורה שלא נשמעה מאף להקה קודם לכן, וכשלכל זה מתלווה אמירה פוליטית עכשווית כנגד הטרור האיסלמי הרצחני – נוצר שילוב שבטי קדום וקטלני שלא לוקח שבויים."

כידוע, מתופף הלהקה - ג'ורג' קוליאס, ידוע כאחד ממתופפי המטאל הטובים בעולם, ובקרב אוהבי הז'אנר גם נתפס כטוב ביותר.

150 הכרטיסים הראשונים למופע ימכרו במחיר מוזל מיוחד, כשלאחר שאלו יאזלו יעלה מחיר הנותרים, כמו כן ניתן לרכוש כרטיס משולב להופעת הלהקה ולהופעתה של להקת Sanctuary האמריקאית, המגיעה לישראל ביולי הקרוב.


לרכישת כרטיס להופעה

03/05/2017
להקת Sanctuary להופעה אחת בישראל
מחברת ההפקות רייבן מיוזיק נמסר כי להקת המטאל האמריקאית הוותיקה Sanctuary תגיע להופעה אחת בישראל, שתתקיים ב 16 ליולי במועדון הגאגרין בתל אביב:

"לראשונה בישראל אגדת הט`ראש ספיד מטאל האמריקאית Sancuary מגיעה להופעה חד פעמית בתל אביב, Sanctuary נחשבת לאגדה בתחום מהאייטיז עם שני אלבומיה הקלאסים Refuge Denied (1988: הופק ע"י סולן מגהדת` דייב מאסטיין) ו Into The Mirror Black (1990), ב 1991 התפרקה הלהקה שהיתה בצמרת הז`אנר דאז לתדהמת קהל המעריצים שלה ושניים מחבריה הקימו את Nevermore שהיתה המשך טבעי ועדכני ל Sanctuary עם אותו סולן והוציאה אלבומי מטאל קלאסים ואהובים כגון Dreaming Neon Black וכמובן Dead Heart In A Dead World, בהרכב זה הוציאה Nevermore 8 אלבומי אולפן, עקב חילוקי דעות בין Warrel Dane לגיטריסט ג`ף לומיס פורקה Nevermore והסולן Dane הקים מחדש את Sanctuary שחזרה לאחר 14 שנה והוציאה ב 2014 את האלבום עטור השבחים The Year The Sun Died שהיה שילוב בין הקו של Nevermore לשני אלבומי המופת מהאייטיז של Sancuary, ב 2017 שחררה הלהקה את Inception.

Sanctuary תנגן בהופעתה בישראל את כל הלהיטים האהובים משני אלבומיה הראשונים ואת השירים הבולטים מהאלבום החדש, ההופעה שלה הינו מפגן של ספיד/ט`ראש מטאל אמריקאי במיטבו מהסוג שלא רואים בישראל בדרך כלל, יחד עם Iced Earth, Savatage, Metal Church נחשבת Sanctuary לאחת הבולטות של הסגנון המשלב מלודיה טכניקה וכבדות מטאלית .

על מנת להבין לעומק מה קורה כאן אשמח לקחת אתכם למסע 30 שנה אחורה לאמצע שנות השמונים, סיאטל ארה"ב, שיער ארוך, ג`ינסים צמודים, מעילי עור ונעלי ספורט היו הלבוש הרשמי של המטאליסטים באותן שנים, להקות כמו Savatage, Metal Church וכמובן Metallica, Testament ו Megadeth ו Slayer שלטו בכל מה שנחשב למטאל המעניין, הקיצוני, וזה שבאמת ממגנט אליו עוד ועוד אנשים בארה"ב ובאירופה. אלו השנים שלפני כניסת האינטרנט לחיינו, השנים של טלפון חוגה אחד באמצע הבית, של טלפונים ציבוריים ברחובות (לא טלכרט – אסימונים !) של "האייטיז" על כל המשתמע מכך, מי שלא גדל שם בשנים ההן יתקשה להבין את זה לעומק גם אם יקרא 900 כתבות בגוגל ויראה ים דוקומנטרים על התקופה, בתקופה הזו צמחה Sanctuary הלהקת Thrash/Speed מטאל הראשונה שהגיעה מסיאטל הרבה לפני מהפכת הגראנג` וישר אחרי Queensryche ו Metal Church."

למופע ימכרו 250 כרטיסים בלבד, כאשר 150 הראשונים ימכרו במחיר מוזל של 199 ש"ח ולאחר מכן יעלה מחירם.

כמו כן, ניתן יהיה לרכוש להופעה כרטיס משולב עם זה של להקת המטאל האמריקאית Nile, המגיעה גם היא לארץ לראשונה בהפקת רייבן מיוזיק.


לרכישת כרטיס להופעה

30/04/2017
זאק ווילד חוזר לאוזי
בידיעה שפורסמה בסופ"ש נמסר רשמית כי גיטריסט המטאל האמריקאי האגדי זאק ווילד חוזר לשמש כגיטריסט של אוזי אוסבורן ולהקתו, לראשונה מאז נפרדו דרכיהם לפני עשור.

זאק ואוזי צפויים לצאת לסיבוב הופעות משותף, כאשר מסתמן כי ווילד גם יכתוב וינגן באלבום אולפן חדש של אוזי. ההודעה הרשמית של אוזי:

"אני שמח לצאת שוב להופעות עם זאק, בלאסקו, טומי ואדם, זה מה שאני עושה, שם אני שייך – בסיבוב ההופעות".

פרטים נוספים ותאריכי הופעות יתפרסמו בקרוב.

30/04/2017
מופע השקה ופרוייקט מימון לאלבום החדש של Scardust!
להלן ההודעה הרשמית מטעם הנהלת הלהקה:

"להקת הפרוגרסיב מטאל סקארדאסט הכריזה על השקת אלבום הבכורה שלה, במועדון הבסקולה תל אביב בתאריך ה13/7/17.

כמו כן, הלהקה משיקה את קמפיין ההדסטארט הרשמי שלה לגיוס כספים לאלבום.
נכון לרגע זה, רכישת הכרטיסים למופע הלהקה אפשרית רק דרך פרוייקט המימון שלהם ב Headstart:
https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=22909

סקארדאסט צמחה בשנתיים האחרונות, נבחרה לחמם את סימפוני איקס ואפיקה בהופעתם בארץ ועוד. זמרת הלהקה, נועה גרומן, משתתפת כאורחת קבועה עם אורפנד לנד בבמות בארץ ובחו"ל. קובי פרחי אף השתתף באלבום כאורח, ביחד עם אורחים נוספים מהארץ ומחו"ל. "

עוד מוסרים לנו מטעם הנהלת הלהקה כי :
"צפויות הפתעות ובשורות נוספות, אנחנו ממליצים לעקוב אחרי דף ההופעה ואחרי פרוייקט הHeadstart לעדכונים נוספים."


לפרטי האירוע ורכישת כרטיסים דרך פרוייקט מימון ההומונים.

27/04/2017
ענקי הפאוור מטאל מרוסיה CATHARSIS חוזרים לישראל!
להקת CATHARSIS חוזרת לישראל, להלן הידיעה הרשמית מטעם ההפקה:

"חברת A&M RELEASES וחברי DESERT מחזירים לישראל את CATHARSIS, ענקי הפאוור מטאל מרוסיה, לאחר שנתיים מהופעתם האחרונה בארץ שהסתמנה כאירוע שסחף אליו לא רק את דוברי רוסית ונתנו הופעה מטורפת שנחרטה בזיכרונם של הרבה מטאליסטים בארץ!
עכשיו הלהקה חוזרת לישראל במסגרת סיבוב ההופעות החגיגי שלה לרגל 20 שנה ללהקה והלהקה מביאה איתה סט סימפוני מיוחד שהוקלט במיוחד עבורה על ידי התזמורת פילהרמונית "גלובליס". עיבודים חדשים לכל להיטי הלהקה שקיבלו גוון חדש ומהפנט אך עדיין שמרו על האנרגיות של השירים.
כמו כן, הלהקה תציג למעריציה את אלבום ההופעה הסימפונית שהוקלטה במוסקבה ביחד עם התזמורת וגם את ה DVD המלא של ההופעה. ההופעה תתקיים ב 14 לספטמבר במועדון ה"גאגרין" המחודש, שעבר שיפוץ משמעותי כדי לעמוד בסטנדרטים הכי גבוהים שניתן.
את האירוע תפתח להקת DESERT, אחת הוותיקות והמצליחות בסצינה הישראלית שנמצאת כרגע בעיצומי הקלטות אלבומה השלישי ובסיבוב הופעות חגיגי לציון 15 שנות פעילות של הלהקה.

מאה הכרטיסים הראשונים יימכרו ב 169 ש"ח בלבד! לאחר מכן יעלה המחיר ל 199 ש"ח ומספר הכרטיסים מוגבל!


לרכישת הכרטיסים, הקליקו כאן.

:: Share ::
FaceBook MySpace Twitter Email This
:: Search ::
 
:: Album Reviews ::

Dumal - The Lesser God

Dezperados - Call Of The Wild

Frowning - Extinct

Immolation - Atonement

Saille – Gnosis

King of Asgard - Taudr
>> סקירות נוספות <<

:: Updates ::

ביקורת סרט:
הנוסע השמיני: קובננט

סקירת הופעה:
מעבר לרעלה - סקירת הופעתן של Orpheus Blade ו-Venus In Fear בתל אביב

סקירת הופעה:
Neal Morse Band בתל אביב

כתבה:
בתולת הברזל במנצ'סטר - על הופעתה של Iron Maiden

ראיון:
אימא-זאבה Orpheus Blade

אלבום קלאסי:
Annihilator - Never, Neverland
>> עדכונים נוספים <<
:: Events ::
[08/06/2017]
ChaoSummer
[03/06] Sinnery חוגגים שנה לאלבום הבכורה
[05/06] Tarja בישראל
[14/06] Epica בישראל
[28/06] Blind Guardian בישראל
[29/06] The Black Dahlia Murder בישראל
[18/07] Sanctuary בישראל
[22/07] Magen
[31/08] מחווה לSystem Of A Down
>> לפרסום בלוח אירועים <<
:: All Rights Reserved © Metalist Magazine 2002-2014 ::                                                       ::::