תפריט ראשי
ראשי: ראיונות | כתבות | חדשות
סקירות: אלבומים | DVD | הופעות
סצינה: אירועים | תמונות | פורומים
שונות: עדכונים | סרטים | וידאו
אודות: המגזין | צוות האתר
פרסום: אירוע \ באנר | חדשות
PFN
Epica
Feed Us Go English Visit Our Facebook Page Visit Our MySpace Profile
:: חדשות ::

09/05/2017
האם Fear Factory מתפרקת
בפוסט שהעלה Christian Olde Wilbers, לשעבר בסיסט וגיטריסט להקת Fear Factory, רמז זה כי הלהקה מתפרקת, את הפוסט הנ"ל הוא הסיר מחשבון האינסטגרם שלו והוא אינו זמין יותר.
בפרסום האחרון שנוגע ללהקה בשנה שעברה נמסר כי הלהקה תוציא אלבום חדש בקיץ 2017, לגביו לא פורסמו פרטים מאז, כמו כן – הלהקה הייתה אמורה להכלל בליין אפ שלך פסטיבל המטאל Blackest Of The Black, ומאז השתתפותה בוטלה.

תרומה נוספת לשמועות הגיעה בדמות ההתקדמות באלבום הסולו של גיטריסט הלהקה דינו קאזארס, והכחשה רשמית טרם פורסמה.


[ פרסם תגובה חדשה ]
:: חדשות נוספות ::

09/05/2017
דויד וינסנט יחליף את Lemmy בלהקה
דויד וינסנט, לשעבר סולן להקת Morbid Angel וכיום בהרכב I Am Morbid, הודיע כי הצטרף להרכב הרוקאבילי האמריקאי Headcat, ויחליף בו כסולן את Lemmy, סולן להקת Motorhead האגדי שנפטר בדצמבר שנה שעברה והוא בן 70.

ההודעה הרשמית: "לאחר ההצלחה של ההופעה של ההרכב בדצמבר שעבר, שני החברים הנותרים של הלהקה – ג'ים פאנטום ודני הרווי החליטו להמשיך עם ההרכב שבו התחילו עם למי לפני כ 17 שנה. הלהקה תופיע בארה"ב בחודש הבא וגם באירופה בהופעות שנפרסם בימים הקרובים.
לכל מי שהשאלה נקרה בו – את הבס ינגן, ואת רוב קטעי השירה יבצע דויד וינסנט, יוצא Morbid Angel, קול הבריטון החזק שלו והבס מתאימים באופן מושלם לשאר חברי הלהקה. הסגנון שלו שונה משל Lemmy, אבל נאמן לחזון של הלהקה.

רוקאבילי ודת' מטאל? כמו ש Lemmy וחברי ההרכב שלנו ניסו לומר לכם במשך שנים: זה הכול רוק נ' רול!

09/05/2017
גיטריסט Helloween יוציא אלבום קאברים
רולנד גראפאו, גיטריסט להקת Helloween לשעבר – הודיע כי להקתו הנוכחית, Masterplan, תשחרר ב 30 ליוני אלבום בשם PumpKings, שיכיל כמה מהשירים שכתב בתקופתו בלהקת Helloween, בביצועים עדכניים של ההרכב הנוכחי שלו.

השירים הם כאלו שנכללו בין האלבומים Pink Bubbles Go Ape, הראשון שלו עם Helloween ב 1991 ועד The Dark Ride שיצא ב 2000.
השירים באלבום:
01. The Chance
02. Someone's Crying
03. Mankind
04. Step Out Of Hell
05. Mr. Ego
06. Still We Go
07. Escalation 666
08. The Time Of The Oath
09. Music
10. The Dark Ride

08/05/2017
גרסאות שירי ילדים ל Mastodon
חברת המוזיקה Twinkle Twinkle little Rock Star, המתמחה בגרסאות לתינוקות של שירי רוק ומטאל ידועים, שחררה אלבום בשם Lullaby Versions Of Mastodon, הכוללים גרסאות שירי ערש לתינוקות של כמה משירה הגדולים של הלהקה האמריקאית.

בעבר הנפיקה החברה גרסאות שכאלו לשירים של להקות כגון A Perfect Circle, AC DC, Alice In Chains ו Anthrax בין השאר.


להאזנה לשיר מהאלבום

03/05/2017
להקת Nile להופעה ראשונה בישראל
חברת ההפקות רייבן מיוזיק הודיעה כי להקת הדת' מטאל האמריקאית האגדית Nile תגיעה לראשונה לישראל - להופעה אחת שתתקיים ב 8 לאוגוסט במועדון התמונע בתל אביב:

"בפעם הראשונה בישראל – הפרעונים מגיעים לתל אביב ! אגדת המטאל מארה"ב NILE מגיעה להופעה אחת ומוגבלת ל 300 מומיות (סליחה... כרטיסים) בתאטרון תמונע בתל אביב.

המוזיקה של NILE ידועה בשילוב הקטלני של טכניקה ברמה הגבוהה ביותר ומנגד ברוטליות ואווירה, לאורך 8 אלבומי סטודיו וקריירה שהחלה ב 1993 מיקמה Nile את עצמה בחוד החנית של הדת` מטאל לצד להקות כגון Morbid Angel, Behemoth, Cannibal Corpse ו Deicide.
אך ב Nile יש משהו אחר, ב Nile משתלבים המדבר, החום, מצרים העתיקה ומיסטיקה קדומה בצורה שלא נשמעה מאף להקה קודם לכן, וכשלכל זה מתלווה אמירה פוליטית עכשווית כנגד הטרור האיסלמי הרצחני – נוצר שילוב שבטי קדום וקטלני שלא לוקח שבויים."

כידוע, מתופף הלהקה - ג'ורג' קוליאס, ידוע כאחד ממתופפי המטאל הטובים בעולם, ובקרב אוהבי הז'אנר גם נתפס כטוב ביותר.

150 הכרטיסים הראשונים למופע ימכרו במחיר מוזל מיוחד, כשלאחר שאלו יאזלו יעלה מחיר הנותרים, כמו כן ניתן לרכוש כרטיס משולב להופעת הלהקה ולהופעתה של להקת Sanctuary האמריקאית, המגיעה לישראל ביולי הקרוב.


לרכישת כרטיס להופעה

03/05/2017
להקת Sanctuary להופעה אחת בישראל
מחברת ההפקות רייבן מיוזיק נמסר כי להקת המטאל האמריקאית הוותיקה Sanctuary תגיע להופעה אחת בישראל, שתתקיים ב 16 ליולי במועדון הגאגרין בתל אביב:

"לראשונה בישראל אגדת הט`ראש ספיד מטאל האמריקאית Sancuary מגיעה להופעה חד פעמית בתל אביב, Sanctuary נחשבת לאגדה בתחום מהאייטיז עם שני אלבומיה הקלאסים Refuge Denied (1988: הופק ע"י סולן מגהדת` דייב מאסטיין) ו Into The Mirror Black (1990), ב 1991 התפרקה הלהקה שהיתה בצמרת הז`אנר דאז לתדהמת קהל המעריצים שלה ושניים מחבריה הקימו את Nevermore שהיתה המשך טבעי ועדכני ל Sanctuary עם אותו סולן והוציאה אלבומי מטאל קלאסים ואהובים כגון Dreaming Neon Black וכמובן Dead Heart In A Dead World, בהרכב זה הוציאה Nevermore 8 אלבומי אולפן, עקב חילוקי דעות בין Warrel Dane לגיטריסט ג`ף לומיס פורקה Nevermore והסולן Dane הקים מחדש את Sanctuary שחזרה לאחר 14 שנה והוציאה ב 2014 את האלבום עטור השבחים The Year The Sun Died שהיה שילוב בין הקו של Nevermore לשני אלבומי המופת מהאייטיז של Sancuary, ב 2017 שחררה הלהקה את Inception.

Sanctuary תנגן בהופעתה בישראל את כל הלהיטים האהובים משני אלבומיה הראשונים ואת השירים הבולטים מהאלבום החדש, ההופעה שלה הינו מפגן של ספיד/ט`ראש מטאל אמריקאי במיטבו מהסוג שלא רואים בישראל בדרך כלל, יחד עם Iced Earth, Savatage, Metal Church נחשבת Sanctuary לאחת הבולטות של הסגנון המשלב מלודיה טכניקה וכבדות מטאלית .

על מנת להבין לעומק מה קורה כאן אשמח לקחת אתכם למסע 30 שנה אחורה לאמצע שנות השמונים, סיאטל ארה"ב, שיער ארוך, ג`ינסים צמודים, מעילי עור ונעלי ספורט היו הלבוש הרשמי של המטאליסטים באותן שנים, להקות כמו Savatage, Metal Church וכמובן Metallica, Testament ו Megadeth ו Slayer שלטו בכל מה שנחשב למטאל המעניין, הקיצוני, וזה שבאמת ממגנט אליו עוד ועוד אנשים בארה"ב ובאירופה. אלו השנים שלפני כניסת האינטרנט לחיינו, השנים של טלפון חוגה אחד באמצע הבית, של טלפונים ציבוריים ברחובות (לא טלכרט – אסימונים !) של "האייטיז" על כל המשתמע מכך, מי שלא גדל שם בשנים ההן יתקשה להבין את זה לעומק גם אם יקרא 900 כתבות בגוגל ויראה ים דוקומנטרים על התקופה, בתקופה הזו צמחה Sanctuary הלהקת Thrash/Speed מטאל הראשונה שהגיעה מסיאטל הרבה לפני מהפכת הגראנג` וישר אחרי Queensryche ו Metal Church."

למופע ימכרו 250 כרטיסים בלבד, כאשר 150 הראשונים ימכרו במחיר מוזל של 199 ש"ח ולאחר מכן יעלה מחירם.

כמו כן, ניתן יהיה לרכוש להופעה כרטיס משולב עם זה של להקת המטאל האמריקאית Nile, המגיעה גם היא לארץ לראשונה בהפקת רייבן מיוזיק.


לרכישת כרטיס להופעה

:: שתפו ::
FaceBook MySpace Twitter Email This
:: חיפוש במגזין ::
 
:: סקירות אלבומים ::

Dumal - The Lesser God

Dezperados - Call Of The Wild

Frowning - Extinct

Immolation - Atonement

Saille – Gnosis

King of Asgard - Taudr
>> סקירות נוספות <<

:: עדכונים ::

ביקורת סרט:
הנוסע השמיני: קובננט

סקירת הופעה:
מעבר לרעלה - סקירת הופעתן של Orpheus Blade ו-Venus In Fear בתל אביב

סקירת הופעה:
Neal Morse Band בתל אביב

כתבה:
בתולת הברזל במנצ'סטר - על הופעתה של Iron Maiden

ראיון:
אימא-זאבה Orpheus Blade

אלבום קלאסי:
Annihilator - Never, Neverland
>> עדכונים נוספים <<
:: אירועים ::
[14/06/2017]
Epica בישראל
[03/06] Sinnery חוגגים שנה לאלבום הבכורה
[05/06] Tarja בישראל
[08/06] ChaoSummer
[28/06] Blind Guardian בישראל
[29/06] The Black Dahlia Murder בישראל
[18/07] Sanctuary בישראל
[22/07] Magen
[31/08] מחווה לSystem Of A Down
>> לפרסום בלוח אירועים <<
:: כל הזכויות שמורות © מגזין מטאליסט 2002-2014 ::                                                                                :: אתר זה מיוצג על-ידי אילון, אגרט ושות' עורכי דין ::