Main Menu
Main: Interviews | Articles | News
Reviews: Albums | DVD | Shows
Scene: Events | Photos | Forums
Misc: Updates | Movies | Videos
About: Magazine | The Staff
Advertise: Events | News
DPS
DPS
Feed Us Go Hebrew Visit Our Facebook Page Visit Our MySpace Profile
:: More News ::

04/05/2021
Jinjer חוזרים להופעה בישראל
להקת המטאל האוקראינית Jinjer, שהפכה בשנתיים האחרונות לאחד מהרכבי המטאל המצליחים בעולם - הודיעה כי תחזור לישראל להופעה אחת, שתתקיים ביולי השנה.
הלהקה היא להקת המטאל האחרונה מחו"ל שהופיעה בישראל לפני התפרצות מגפת הקורונה - ונכון לעכשיו תהיה גם הראשונה לחזור לכאן - מה שמתאפשר אודות לתקנות חדשות של משרד הבריאות והעובדה שכל חברי הלהקה התחסנו כנגד המחלה.

ההודעה הרשמית:

"המטאל חוזר!
אנחנו יותר ממאושרים לספר שענקית המטאל האוקראינית Jinjer חוזרת לישראל, להופעה אחת שתתקיים ב 3.7.2021 במועדון ההאנגר 11 המחודש בת"א.
ההרכב שהופיע בישראל בהופעת סולד-אאוט מטורפת לפני קצת יותר משנה - והספיק להיות הרכב המטאל האחרון שהופיע פה לפני הקורונה - יהיה גם הרכב המטאל הבין לאומי הראשון שיופיע פה אחריה.
ע"פ תקנות משרד הבריאות אמנים זרים יכולים להגיע ללא בידוד ולהופיע בכפוף להיותם מחוסנים ולבדיקה עם הגעתם לארץ - ולשמחתנו Jinjer עומדים בקריטריונים.
ההופעה תתקיים בהאנגר 11 המחודש - שעבר שיפוץ מסיבי בחודשים האחרונים וכולל היום מערכת הגברה ותאורה מהטובות שיש בארץ, וימכרו לה אלף כרטיסים בלבד בכפוף לתקנות משרד הבריאות. הכניסה למקום תהיה למחוסנים או לאחר בדיקת קורונה מהירה שתערך בכניסה למועדון.
100 הכרטיסים הראשונים בלבד ימכרו במחיר מוזל של 219 ש"ח ולאחר מכן יעלה מחירם ל 249 ש"ח לכרטיס"לרכישת כרטיסים להופעה

29/04/2021
אורפנד לנד במופע משותף עם תזמורת האופרה הקאמרית!
הרכב המטאל הישראלי הותיק אורפנד לנד מכריז על מופע חדש ומפתיע שיתקיים בהיכל התרבות, ת"א ב10.6.2021, עם תזמורת קאמרית שלמה!
להלן ההודעה הרשמית מטעם ההפקה:

"ORPHANED LAND להקת האוריינטל מטאל הישראלית המצליחה בארץ שהיא גם הלהקה הישראלית המצליחה ביותר בעולם, חוגגת שלושה עשורים לקיומה, במופע ייחודי מסוגו. בפעם הראשונה בישראל, להקת מטאל תקיים מופע בליווי תזמורת בת 45 נגנים, תזמורת האופרה הקאמרית. המופע הינו חד-פעמי ויוקלט לאלבום בהופעה חיה.

הלהקה המהפכנית הופיעה בארץ וברחבי העולם, ודווקא במקום שבו סגנון המטאל נחשב לאלים, קיצוני, מלא שנאה ודיסטופי, הלהקה נשארה נאמנה לאורך כל הדרך למסרים של שלום וגישור בין כל העמים ללא קשר לאומה ולדת. בהתאם לכך, משולבים ברפרטואר של הלהקה, פיוטים ופסוקים מהמקורות, מהקוראן ומהברית החדשה. להקת ORPHANED LAND רחוקה מדימוי והתנהלות של להקת המטאל הממוצעת בעקבות פועלה ההומניטרי לקירוב לבבות בין עמים ותרבויות. משנה לשנה הם מוכיחים את כוחה המרומם והמאחד של המוסיקה יוצאת הדופן שלהם.

ייחודה של הלהקה הוא שילובים של רוק ומטאל לסוגיו עם מוסיקה אתנית-מזרחית, יחד עם שירה בעברית, אנגלית וגם בערבית. מאחוריה 9 אלבומים מצליחים למרות ההשמעות המועטות ברדיו הישראלי, קהל נאמן בארץ ובעולם החוצה דתות, גילאים ומדינות, טקסט המחאה שלהם מאיר לאנשים דווקא במקומות המדוכאים ביותר במזרח התיכון, המון מעריצים של הלהקה בעולם הערבי חיים במדינות שנחשבות למדינות אויב המדכאות את האזרחים כמו איראן, עיראק, סוריה ולבנון אך גם במדינות ערביות החיות בשלום איתנו כמו ירדן, מצרים וטורקיה.

הלהקה זכתה בפרס "גלובל מטאל" של המגזין הבריטי "מטאל האמר" בשנת 2014 - ORPHANED LAND הוכרו גם בזכות תרומתם הבלתי נלאית לגישור בין אנשים, וצברו לאורך הדרך שלושה פרסי שלום בינלאומיים גדולים. להקת מטאל שמקבלת פרסי שלום זהו לא רק דבר נדיר, זה לא פחות ממהפכני.

עם מעריצים הפרוסים על פני הגלובוס, וכאמור, לא מעט מעריצים ברחבי העולם הערבי, חיפושיה של הלהקה אחר אמת, גישור בין תרבויות ותקווה השפיעו באופן ברור להפליא, עד כי סטיבן ווילסון, אתו שיתפו פעולה, הכריז עליהם כאחת מלהקות המטאל הגדולות ביותר על פני כדור הארץ.

לאורך השנים הלהקה שיתפה פעולה עם מגוון מוזיקאים מישראל ומרחבי העולם, ביניהם: סטיבן וילסון מלהקת פורקיופיין טרי, באלבום האחרון עם שיתפו פעולה הגיטריסט של ג'נסיס, סטיב האקט ומישראל יהודה פוליקר - ששמם לקוח משורה בשירו "עיניים שלי", מירה עוואד, קובי אפללו , יהודה קיסר ועוד רבים וטובים.


בהוראת משרד הבריאות, המופע מוגבל ל-1000 כרטיסים בלבד ומחירי הכרטיסים מתחילים ב 179 ש"ח.

המופע יהיה חלק מהמיני-פסטיבל
Rock the Symphony"לרכישת כרטיסים למופע:

31/03/2021
שיר וקליפ חדש להרכב הDeath הישראלי Chugun
להקת Chugun משחררת קליפ חדש לשיר Gravitational Collapse מתוך אלבומה השני - Rogue Planet - שיצא במאי 2020. הפעם, במקום לצאת למדבר ולזמן גרמי שמיים, הם נכנסו לA.G. Studio והקליטו גרסת לייב לשיר, להלן ההודעה הרשמית מטעם הלהקה:

"זה השיר האחרון שהקלטנו, לא הספקנו לעבוד עליו לפני שהגענו לסטודיו כך שחלקים ממנו נכתבו ממש בזמן ההקלטות. עם הקטע האחרון בשיר - הטקסט הדרמטי שביקשנו מיותם דיפיילר להקריא- לא ידענו מה לעשות עד הרגע האחרון. מאוחר יותר, אחרי שההקלטות הסתיימו וחזרנו לנגן יחד, היינו צריכים לחשוב על איך לבצע את אותו הקטע המסכם של השיר והאלבום בלייב. יצא לנו משהו קצת שונה, די מיוחד, ואהבנו את הגרסה החדשה כל כך שהחלטנו להקליט את השיר פעם נוספת בעיבוד שונה."

השיר מדבר על Gravitational Collapse (קריסת כבידתית בעברית) - תהליך שגורם להיווצרות כוכבים חדשים, אבל גם לקריסתם, וניתן לראות אותו כמטאפורה לחיי האדם. זה שיר על מחזוריות - התחלה שהיא גם סוף, השאיפה לחופש שמחוץ לצורה והמעגל שלא מפסיק להסתובב."לצפיה בקליפ לשיר Gravitational Collapse

25/03/2021
שיר וקליפ חדש לסאבטרניאן!
להקת Subterranean Masquerade משחררת את Mångata - קליפ אנימציה לסינגל השני מאלבומם החדש Mountain Fever אשר עתיד לצאת ב14 במאי בחברת סנסורי רקורדס האמריקאית.
הוידאו נוצר על ידי קוסטין צ'יאורניו אשר אחראי גם על עטיפת האלבום ושעד כה עבד על קליפים עם להקות כמו אופת', בוקרנגר ודיאמונד הד.
משמעות המילה מונגטה בשוודית היא דרך הירח, שביל האור שנוצר על הים ע"י הירח המלא.
בשיר עצמו, מארחים סאבטרניאן מסקרייד את עידן אמסלם, גיטריסט להקת אורפנד לנד, על הבוזוקי ועל סולו חשמלית. כמו כן הכריזה הלהקה על פתיחת הpre order לאלבום בחנות הלהקה.לצפיה בקליפ לשיר: Mångata

25/03/2021
כשטוחן הגופות בילה עם שר
בראיון שנתן לאחרונה George Corpsegrinder Fisher, סולן להקת Cannibal Corpse סיפר איך בילה ערב בביתה המפואר של הזמרת והשחקנית האמריקאית שר בלוס אנג'לס:

"הבן של שר, אליזה, הוא הסולן והגיטריסט של להקת המטאל Deadsy – והוא מעריץ ענק של Cannibal, לפני איזה 15-20 שנה הוא רצה שנבוא ונגן אצלו במסיבת יום הולדת במועדון בלוס אנג'לס, היום הולדת שלו יומיים אחרי שלי – אז ואני ואשתי נסענו כמה ימים מוקדם יותר, אמרנו לעצמנו שנבלה קצת ואז נעשה את ההופעה. יום לפני המופע הוא הזמין אותנו לבית של שר, כשהגענו היא לא הייתה – יצאה לקניות, ולא ידעתי מתי היא תחזור. בדיוק דיברתי איתו ואשתי פתאום מתחילה לתת לי מכות בזרוע, שאלתי "מה??", ופתאום היא לוחשת "שר!!", ואני אמרתי לעצמי שזה מגניב, זה לא כמו לפגוש את קינג דיאמונד או צ'אק בילי, מהם אני מתרשם יותר.
היא הייתה סופר נחמדה, וישבנו שם – ושר הכינה לנו אוכל, והיא גם באה להופעה. התנצלתי לפניה שהיא נאלצה להקשיב לנו, אבל היא דווקא אמרה "לא, נהנתי מזה.".
ביקשתי ממנה לעשות את הסימן של המטאל עם היד, והיא אמרה לי "ברצינות, אני הייתי מטאל עוד לפני שנולדת".

שר יצאה בשנות השבעים ותחילת השמונים עם ג'ן סימונס מ Kiss, שאת מערכת היחסים איתו היא תיארה כ "לא מונוגמית מצידו, אבל זו הייתה מערכת היחסים הכי טובה שהייתה לי עם מישהו".

<< Next
:: Search ::
 
:: Album Reviews ::

Metal Scent - The Mask

Therion - Leviathan I

Dark Tranquillity – Moment

Black Crown Initiate - Violent Portraits of Doomed Escape

Wolf - Feeding The Machine

Deftones - Ohms
>> סקירות נוספות <<

:: Updates ::

כתבה:
הבה נתחכמה להם – על מטאל 'פשוט' לעומת 'מתוחכם'

ראיון:
ראיון עם John Haughm (Agalloch והרכבי סולו)

ביקורת סרט:
Loud Krazy Love

כתבה:
שלום מוכר, אך מי קונה? על מטאל ופוליטיקה

כתבה:
מסך הברזל: כשמטאליסטים עושים קולנוע

ביקורת סרט:
צלילי המטאל - סקירת הסרט: Sound of Metal
>> עדכונים נוספים <<
:: Events ::
[17/11/2021]
Insomnium live in Tel Aviv
[15/05] Walkways - We are back!
[27/05] Edellom ^ Psynthesis ^ Dakat Doomia
[03/06] פסטיכסאח 2021 ירושלים
[24/06] Orpheus Blade | OBSESSED
[01/07] SUBTERRANEAN MASQUERADE - מופע השקת אלבום
[03/07] Jinjer בישראל
[22/09] Sonata Arctica in Israel
[27/10] Tiamat - בהופעה אחת בישראל
[29/11] Paradise Lost חוזרת לתל אביב
[30/03] Samael בהופעה אחת בישראל
[24/04] Dark Funeral בהופעה בישראל
>> לפרסום בלוח אירועים <<
:: All Rights Reserved © Metalist Magazine 2002-2014 ::                                                       ::::